Vezi placanja u Hrvacku

Započeo [LC]Ryder, Novembar 20, 2010, 18:47:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako zelim neko nestho uplatit ali dal ima nacin da uplatim ne preko poste da uplatim sa pismom....
Zeleo bi uplatit Uplatnicom ALi da mi netreba 18 godina jel u srbiji nemoze se slat pare u drugu zemlju ako nemate 18 godina........Zanima me kako da dostavim tom mom drugu te pare da to bude brzo isto kao uplatom preko uplatnice jel neko moze mi pomogne Nemojte isto spominjat PayPal jel to nemam
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Posta,Banka,Paypal i Moneybookers su jedini nacin,drugi ne poznajem...Osim ako imas Visa Creditnu karticu i slicno....Ako placas preko poste ili banke uzet ce ti proviziju pa vidi da li se isplati...Jedino preko monebookersa ces proci bez provizije...

Usput kao da si doseljenik u Srbiji kad pises "Hrvacku" umjesto Hrvatsku  :D
Poslednja Izmena: Novembar 20, 2010, 19:14:08 POSLE PODNE od Classico

Zovni mamu tatu ili nekoga ko je punoljetan i preko banke prebacis na njegov ziro racun..

Tako sam ja slao preko tate za KGB... kada sam kupovao server..

najlaksi put

ma zajebano je to uplacujem 50 evra a moja keva kada cuje za to ima da poludi..
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Pa koliko ti imas godina?
Nisi punoletan,uplacujes 50 evrica ko zna kome -.-

I otkud tebi 50 evra  ???
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Pa ja sam od Gigija dok jos nisu objavili mod na BS ja sam kupio bio Balkan UnderGround mod za 40 evra a ovih 50 evrica kupujem drugi mod LOL.....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

hah..I sad si ti faca ?

1.Nisi punoletan
2.Iz Srbije si , uplacujes nekom u Hrvatsku ko zna kome
3.Roditelji ti neznaju
4.Kazes keva bi poludela kad bi saznala
5. Ako ti roditelji neznaju i kazes da bi poludeli  otkud tebi te pare sine? Krades od kuce ....  ::)
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: Ryder{LCRP] poslato Novembar 20, 2010, 20:40:05 POSLE PODNE
Pa ja sam od Gigija dok jos nisu objavili mod na BS ja sam kupio bio Balkan UnderGround mod za 40 evra a ovih 50 evrica kupujem drugi mod LOL.....


No lifer.  Da je meni 50 eura... ocm'

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: AlÑ"Ñ"N MÑ"кA. poslato Novembar 20, 2010, 20:55:47 POSLE PODNE
Citat: Ryder{LCRP] poslato Novembar 20, 2010, 20:40:05 POSLE PODNE
Pa ja sam od Gigija dok jos nisu objavili mod na BS ja sam kupio bio Balkan UnderGround mod za 40 evra a ovih 50 evrica kupujem drugi mod LOL.....


No lifer.  Da je meni 50 eura... ocm'




hahahahah ja kad dobijem pare, odmah h navece u kaficu potrosim sa drustvom lol......

ONTOPIC: Mani se corava posla....Ti izgleda mislim GMove kupovat ko CARAPE ?...Koji ti je ovo GM da si kupio do sada ?.....Bolje ti je da pare trosis na drustvo i izlaske, a ne na to.... lol....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: >>R15KY<< poslato Novembar 20, 2010, 21:00:49 POSLE PODNE
Citat: AlÑ"Ñ"N MÑ"кA. poslato Novembar 20, 2010, 20:55:47 POSLE PODNE
Citat: Ryder{LCRP] poslato Novembar 20, 2010, 20:40:05 POSLE PODNE
Pa ja sam od Gigija dok jos nisu objavili mod na BS ja sam kupio bio Balkan UnderGround mod za 40 evra a ovih 50 evrica kupujem drugi mod LOL.....


No lifer.  Da je meni 50 eura... ocm'



hahahahah ja kad dobijem pare, odmah h navece u kaficu potrosim sa drustvom lol......

ONTOPIC: Mani se corava posla....Ti izgleda mislim GMove kupovat ko CARAPE ?...Koji ti je ovo GM da si kupio do sada ?.....Bolje ti je da pare trosis na drustvo i izlaske, a ne na to.... lol....

Potpis na oba posta!

Samo mi nije jasno roditelji mu neznaju sta radi! A ako mu neznaju otkud mu tolke pare.  :o
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

lol...........
Pito si me otkud mi pare.
Majka mi daje pare kolko joj trazim.
Ali nevoli da uplacujem nekom za igricu i tako to..............
I niko nije reko da sam ja faca...
Meni je taj covek dao podatke znas nemoj nestho pricat kada neznas i mani se svojih posla otvorio sam ovu temu da mi pomognu ljudi a ne da se dokazujem ja nekom
A gamemodova cu kupovat nece mi niko zabranit.
A i majka mi je u nemackoj i nije tu.Zato nema ko mi uplati...................A i ona nevoli da ja nekom uplacujem za game
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Pa mislim da je upravo sto ne zeli da uplacujes za igre (ok 1-2 puta poslat za nesto sto ti je neophodno), a ne sad uzimat GMove dok ne naletis na onaj pravi...Ovo ti govorimo za tvoje dobro...Lako je sad dok ti mati daje pare, ali ces imat ruznu naviku kad ti sam budes zaradjivo pare, pa ti i nece bit tako ugodno ;)....A odgovor si dobio kako uplatit - NIKAKO!!!
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

exexexe naso sam nacin LOCK :P
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D