Kako promenim spawn neke mafije

Započeo [Bp]jovan, Novembar 15, 2010, 14:10:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ovako uso sam u gta i i idem /save i dobijem kordinate nzm kako da kazem evo ovo su te kordinate  i promenim ja u pawno al padam sa neba a imam warnings kad sam stavljo ove krdinate pa kako da stavim da se lepo spawn da nepadam sa neba ja mislim da ovo treba nes da se konvertuje nzm ako mozete da mi objasnite                                                                                                                                                                                                113,-2119.3530,-178.9853,35.3203,197.2190,0,0,0,0,0,0   

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

cristiane

if (PlayerInfo[playerid][pMember] == broj_org || PlayerInfo[playerid][pLeader] == broj_org) // broj organizacije.. u GF default zadnja je 11(licenseri) znaci da bi tada isao kod "broj_org" 12
{
    SetPlayerToTeamColor(playerid);
    SetPlayerInterior(playerid, 0); // ako se spawnaju u interioru promjenit iz 0 u broj_interior-a
    SetPlayerPos(playerid, xPozicija,yPozicija,zPozicija);
    PlayerInfo[playerid][pInt] = 0; // ako se spawnaju u interioru promjenit iz 0 u kao kod "SetPlayerInterior"
    return 1;
}

Otvori pawno, "ctrl+f" i upiši public SetPlayerSpawn


if(PlayerInfo[playerid][pLeader] == 7)//id organizacije
{
    SetPlayerToTeamColor(playerid);
    SetPlayerInterior(playerid, 0);//ako se spawnaju u int-u... to nemoraÅ¡ dirat
    SetPlayerPos(playerid, 229.1083,1111.5444,1080.9922);//ovdje stavi svoje kordinate
    PlayerInfo[playerid][pInt] = 3;
    PlayerInfo[playerid][pLocal] = 241;
    return 1;
}


A mozes li mi pojasniti kako da promjenim spawn za obicne igrace?? Posto mi je jasno ovo za org/bande ali samo neznam za obicne igrace...koristim obicni GF edit
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871