Chrasa mi!

Započeo mafica, Novembar 03, 2010, 16:28:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ee ljudi ev sve je ok bilo do maloprije kad sam izvadio CD i posudio ga frendu od GTA SA..i sad cim podem ulazit u SA:MP odma mi izbaci ovo!

cristiane

Reinstaliraj samp ako opet bude isti crash udji u my documents-GTA San Andreas User Files i izbrisi folder SAMP.,

Ovo ti je zbog modova, pretrpo si samp modovima, i zato crash

Citat: gonss.pwn poslato Novembar 03, 2010, 18:05:46 POSLE PODNE
Ovo ti je zbog modova, pretrpo si samp modovima, i zato crash
e upravu si..:S al ja sam t vecinom preko IMGTool-a radio..kako sad sve fino to zamjenit,ubacio sam Lamborghini umjesto bulleta i jos jedan BMW umjesto neznam kojeg :D sacu provjerit ime,a ti do tada napisi kako da to vratim :D sve sam preko IMGTool-a ubaci oda znas!

Citat: mafica poslato Novembar 03, 2010, 18:27:49 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Novembar 03, 2010, 18:05:46 POSLE PODNE
Ovo ti je zbog modova, pretrpo si samp modovima, i zato crash
e upravu si..:S al ja sam t vecinom preko IMGTool-a radio..kako sad sve fino to zamjenit,ubacio sam Lamborghini umjesto bulleta i jos jedan BMW umjesto neznam kojeg :D sacu provjerit ime,a ti do tada napisi kako da to vratim :D sve sam preko IMGTool-a ubaci oda znas!
Nemožeš maknit modove s img tool ja mislim.

Pa ne mora to nista da znaci preko cega si ubacio lol
Modovi su sjebani i ti to ne mozes znati dok ti ne crasha, zato ih ja ni ne ubacujem, ili kad ubacim uzmem backup gta3.img ;)

mora postojat nacin mozda mogu da opet skinem IMGTool i da onim bullet.txd koji mi dode da njim zamjenim ovaj danasnji ;D


EDIT:Ubacio sam i novi radar,zamjeno sam preko 150 fileova



EDIT 2:Aj neki pro nek mi pomogne pls kako rijesit,ako treba reinstall GTA SA recite,samo da pomogne :D
Poslednja Izmena: Novembar 03, 2010, 18:39:43 POSLE PODNE od mafica

pa ako imas CD prvo sto uradis je reinstal -__- pa onda postavljas pitanja

black_dota

a jesi probao da pokrenes sa deamon tools ako je img xD

zamjeni GTA 3 img. file sa orginalnim gta 3 img. fajlem,taj si sjebo ,znam posto se i meni sl. desilo