QGame - Video gaming platforma

Započeo Don_Marquez, Avgust 06, 2024, 12:04:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Naslov projekta: QGame - Video gaming platforma
Opis projekta: Pozdrav ekipa. Kao što ste već mogli upratiti moje prethodne radove, tako ću vam i danas predstaviti jedan od mojih projekata na kojem trenutno radim za svoju dušu. Riječ je o QGame projektu, video gaming platformi koja će striktno biti namijenjena za postavljanje video sadržaja za igrice počevši od serijala i pojedinačnih klipova i još mnogo toga. Prilikom registracije korisnici će moći birati da li su content creatori ili content vieweri što će im donijeti različite opcije i prednosti. Tehnologija za izadu ovog projekta koja će se koristiti je ASP.NET MVC Core 6 i MSSQL relacijska baza podataka, a važno je napomenuti da i pored mog truda da to sve izgleda moderno i funkcionalno, pažnja će biti posvećena mehanizmima zaštite korisničkih podataka kao i u svakom od prethodnih projekata. Da ne bi dužio više, u nastavku možete vidjeti u kojem smijeru će ići ovaj projekat i kako teče razvoj istog, a za one koji žele pratiti moj rad možete to učiniti putem Linkedina gdje možete vidjeti puno više o svakom projektu.
Slike i/ili Video:

QGame - Main page



QGame - Registration profile

Trenutni napredak: 5%
Planovi za budućnost: Plasman aplikacije za javnost
Pitanja i zahtevi za povratne informacije: Predložite dodatne ideje, izmjene, kritike...
Github link (ako je primenljivo):  https://github.com/EdisVrtagic
Credits: Edis Vrtagić
Linkedin : https://www.linkedin.com/in/edis-vrtagic22
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2024, 17:43:55 POSLE PODNE od markosimic
#M24

bravo covece, vidi se da si se trudio oko ovoga 10/10 :D

Citat: Denmla poslato Avgust 06, 2024, 12:38:06 POSLE PODNEbravo covece, vidi se da si se trudio oko ovoga 10/10 :D
Hvala puno, trudim se da na sto kvalitetniji nacin odradim svaki projekat bez obzira da li se radi o manjem, srednjem ili velikom projektu.  :)
#M24

Izgleda lepo, mogao si reci malo vise detalja, sve u svemu lepo, podrska.
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2024, 17:44:26 POSLE PODNE od markosimic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Svaka cast na dizajnu. Samo imaj u vidu da copyright za karaktera pripada pixaru tako da takedown moze biti kad god se njima digne (osim ako nije preko adobe license, onda jbg moras da kopas da bi skonto da li imas pravo da koristis).

Inace drago mi je da koristis .net mvc iako bih koristio ili blazor ili bih samo .net core i vue. Ali to je samo stvar licnih preferenci.

Srecno sa projektom

Hvala svima na komentarima, da ne bi pojedinacno odgovarao ja cu ovako zajedno sve.

Sto se tice opisa projekta, bit i jeste da sa sto manje opisa a sa nekoliko slika zagolicati mastu publici, kao sto sam vec i rekao putem Linkedina mozete pratiti daljnji razvoj projekta gdje cete na vrijeme saznati vise informacija. Za tehnologiju koristim MVC cisto kako bi se malo jos zadrzao na tome i stekao vece iskustvo, naravno naredni korak je prijelaz na blazor koji je mnogo napredniji. U svakom slucaju hvala svima na komentarima, znaci mnogo i kritika i pohvala.  :)
#M24