Pomoc oko warninga YSI

Započeo Paul Scripter, Jul 17, 2024, 09:08:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Kada compile skriptu izbaci mi ova 3/4 warninga, u sustini moze da se pokrene mod, ali ne znam sto mi izbacuje ovo, verovatno nije dobra YSI inkluda, pokusavao sam da nadjem odgovarajuce verzije ali mi opet na svaku baca neke warninge slicne ili errore, guglao sam nesto oko tog recursion warninga, medjutim u principu svuda govori da dodam to ispod <a_samp> ali to samo gasim te warninge u skripti, kao pravice mi realne probleme prilikom igre...
Deo skripte:
[pawn]
C:\Users\Desktop\Mod\pawno\include\YSI\y_amx.inc(294) : warning: recursion in AMX_GetGlobal
C:\Users\Desktop\Mod\pawno\include\YSI\y_bintree.inc(283) : warning: recursion in Bintree_QSort
C:\Users\Desktop\Mod\pawno\include\YSI\y_bintree.inc(343) : warning: recursion in Bintree_SortHalf
Disable recursion warning: #pragma disablerecursion
[/pawn]

A kada zamenim sa drugim YSIem
[pawn]
C:\Users\Desktop\Mod\pawno\include\nex-ac.inc(7552) : error 025: function heading differs from prototype
[/pawn]

ili kad sa jos nekim drugim zamenim ovo
[pawn]
C:\Users\Desktop\Mod\pawno\include\nex-ac.inc(7474) : error 021: symbol already defined: "OnPlayerSelectDynamicObject"
[/pawn]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [pawn]/[/pawn]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /

NexAc kako vidim izbacuje da ima vec definisanu funkciju, i da zaglavlje jedne funkcije nije isto naspram originalnog.

Pogledaj dokumentaciju PAWN jezika.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

OnPlayerSelectDynamicObject zameni svugde u skripti sa OnPlayerSelectDynamicObjectEx. Nadam se da ce da radi :D Jer sam imao slican problem ali sam mislio da preimenovanje nece pomoci uopste jer je to jedno te isto ali pomoglo mi je nekom forom, probaj pa javi.

Kaze ti lijepo da imas recurziju, to jest za nepismene funkcija poziva sama sebe. U sustini nije problem nego je vjerovatno alex ostavio to namjerno. I kaze ti lijepo kako da disable taj warning. I provjeri jel ti zadnji release od YSI, i nemoj slucajno nigtly build da koristis, tu ces naci svasta od bagova do debaga...