Promjena početnog stats-a na UP skripti

Započeo X-Skyz, Februar 24, 2024, 16:12:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pitanje/savjet: Promjena početnog stats-a na UP skripti
Opširnije: Zelim promjenuti pocetni stats preko visual studia no ne mogu naci uopste gdje se nalazi AUTOMATSKI stats kada se udje na server.
Dodatno: Ako neko zna gdje se nalazi ovo, bio bih mu zahvalan da posalje.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

To ti se nalazi u skripti.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Bit Frosty poslato Februar 24, 2024, 16:36:29 POSLE PODNE
To ti se nalazi u skripti.

Jeste nalazi se ono, no ne znam kako je definisano uopste, ne mogu naci ni kao SetPlayerVIP, SetPlayerHealth itd...
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Citat: X-Skyz poslato Februar 24, 2024, 16:12:24 POSLE PODNE
Pitanje/savjet: Promjena početnog stats-a na UP skripti
Opširnije: Zelim promjenuti pocetni stats preko visual studia no ne mogu naci uopste gdje se nalazi AUTOMATSKI stats kada se udje na server.
Dodatno: Ako neko zna gdje se nalazi ovo, bio bih mu zahvalan da posalje.
brate svaki gm ima nesto zajednicko, kes, zlato,level, respekti. Idi ctrl + f, i unesi jedan od navedenih stats-a. U roku od 5 min ces nac.

Citat: toncikica poslato Februar 24, 2024, 17:09:53 POSLE PODNE
brate svaki gm ima nesto zajednicko, kes, zlato,level, respekti. Idi ctrl + f, i unesi jedan od navedenih stats-a. U roku od 5 min ces nac.

Jedva pronadjeno, nalazi se doslovno u sredini skripte gdje sam najmanje ocekivao.
Kod da se neko drugi moze snaci ukoliko bude trazio ovo.

PlayerInfo[ playerid ][ pNovacBanka ] = 0;
PlayerInfo[ playerid ][ pLevel ] = 10;
SetPlayerScore( playerid, PlayerInfo[ playerid ][ pLevel ] );
PlayerInfo[ playerid ][ pTutorial ] = 0;
PlayerInfo[ playerid ][ pVip ] = 4;
PlayerInfo[ playerid ][ pAdmin ] = 0;
PlayerInfo[ playerid ][ pNovacDzep ] = 1000000;
PlayerInfo[ playerid ][ pProveraSpawna ] = SPAWN_NORMAL;
GivePlayerMoney( playerid, PlayerInfo[ playerid ][ pNovacDzep ] );
        Update_Skin( playerid, PlayerInfo[ playerid ][ pSkin ] );
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa