Mta?

Započeo BoTa, Maj 17, 2023, 18:43:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Da li postoji ijedan balkanski mta server?

Skill Arena je otvorila server,bilo 50-70 igrača aktivno,ali kako SA:MPeri cijene trud ostalih tako je i to propalo nažalost. Ne znam jel još netko igra MTA od Balkanaca,ali znam za nas par koji rokamo na FFS (DeathMatchMode).

Ukolliko si imao u planu otvarati MTA bolje taj novac doniraj nekom bolesnom djetetu kome će taj novac dobro doći.

Citat: Mayer poslato Maj 18, 2023, 11:29:31 PRE PODNE
Ukolliko si imao u planu otvarati MTA bolje taj novac doniraj nekom bolesnom djetetu kome će taj novac dobro doći.
Šta ti pričaš...

Citat: Mayer poslato Maj 18, 2023, 11:29:31 PRE PODNE
Ukolliko si imao u planu otvarati MTA bolje taj novac doniraj nekom bolesnom djetetu kome će taj novac dobro doći.
prodaj ti komp ili daj bolesnom detetu zasto ne ?


Citat: Mayer poslato Maj 18, 2023, 11:29:31 PRE PODNE
Skill Arena je otvorila server,bilo 50-70 igrača aktivno,ali kako SA:MPeri cijene trud ostalih tako je i to propalo nažalost. Ne znam jel još netko igra MTA od Balkanaca,ali znam za nas par koji rokamo na FFS (DeathMatchMode).

Ukolliko si imao u planu otvarati MTA bolje taj novac doniraj nekom bolesnom djetetu kome će taj novac dobro doći.
ne planiram otvoriti mta, igrao sam na mta skill areni i mod i sve je bilo odlicno i bilo je igraca stvarno ne znam sto su zatvorili. Mislim da kad bi npr balkan school ili skill arena koji su najveci samp serveri na balkanu da otvore mta mislim da bi bilo bas dosta igraca jer jejeralno sve nas smorio samp...


Citat: BoTa poslato Maj 18, 2023, 13:12:12 POSLE PODNE
ne planiram otvoriti mta, igrao sam na mta skill areni i mod i sve je bilo odlicno i bilo je igraca stvarno ne znam sto su zatvorili. Mislim da kad bi npr balkan school ili skill arena koji su najveci samp serveri na balkanu da otvore mta mislim da bi bilo bas dosta igraca jer jejeralno sve nas smorio samp...
balkan school je bio najveci mozda, vise nije, ne prelazi 70 igraca
najjaci skripter



Citat: Mergevos poslato Oktobar 01, 2023, 19:00:20 POSLE PODNE
Brate ja ne mogu da udjem u link, je l mozes proslediti poruku ovde

Da,

Citat
@everyone Pozdrav svima,

Nazalost, posle dugotrajne jurnjave sa skripterima i problemima kao i bugovima, nismo uspeli da nadjemo nikakvo resenje. Proslo je vec skoro 3 meseca od poslednjeg update-a i ne vidimo nikakvo resenje u skorije vreme.
Razmisljao sam neko vreme sta bi bilo najbolje da se uradi jer server je jako oslabio sa igracima a i voljom za igrom ( sto je i razumljivo ) , i odlucio sam da ovaj projekat stopiram do daljnjeg.
Kao dodatna stvar, ne isplati se nama kao zajednici da placamo ~450e mesecno za server i skriptera iako smo do sad ulozili preko 2k evra za gamemode i development ove zajednice.
Nadam se da ste uzivali u ovih 6 meseci rada i igre na serveru i napravili neke uspomene koje cete pamtiti jos dugo vremena.. ?
Ono sto sam obecao 2016 na SA, to sam i ispunio ove godine. Pruzio sam igracima neki drugi vid igre, gameplaya, i zabave na ovom MTA serveru i nadam se da je bilo sve fer i korektno od nas.

Zelim da Vam se zahvalim svima, igracima kao i staffu sto ste pruzili sansu i podrzali nesto nesvakidasnje, sto nikad nije postojalo na balkanu i gde smo za ovo kratko vreme ostavili i rekordan broj igraca i uspomene!
Gamemod ce ostati za sad kod mene pa ako neko odluci da nastavi MTA pricu moze mi se javiti na deity@sa-rpg.com za dalju diskusiju.

Sledeci koraci:

Veceras u 23:00H server bice stopiran i svi podaci igraca, naloga iz baze bice obrisani i purgovani zauvek.
Domen ce biti redirektovan na nas main SAMP server koji je tu vec 10 godina.
Discord server ce ostati read only, iako mozete uvek uci na nas SAMP discord i pratiti dalja obavestenja.

Svi igraci koji imaju preostali PP balans/neiskoriscenu donaciju, mogu prebaciti u ekvivalent SAC-a na nasem samp serveru kao znak zahvalnosti.

Hvala Vam svima jos jednom!

Ako vam ikada bude trebala neka pomoc ili neka informacija o MTA, mozete me dodati na discordu i pisati! Volim! ❤️
Pozdrav,
'Staff

Citat: choppa100 poslato Maj 18, 2023, 11:32:09 PRE PODNE
Šta ti pričaš...




HAHAHAHHAHAHAHAHAHA ULJEPSA MI DAN I VECE HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl