problem sscanf/streamer update

Započeo Klay Johnson, Oktobar 24, 2023, 01:50:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na kojem uredaju se desava problem: SA:MP Server
Slika/Video problema: //
Koliko je problem prisutan:
Kojom metodom ste pokušali otkloniti problem: Update sscanf/streamer/ysi
Obrazložite svoj problem: U svaku sekundu izadje preko 500+ warning u logovima, [sampgdk:warning] Index mismatch for OnPlayerStatsAndWeaponsUpdate (-10041 != -10038) i svaku sekundu izadje isti warning.Ing kad je na localhost nema nikakav problem, kad je public i kad udju preko 25-30 mozda i 40 igraca server pocne da lagira , mape ne ucitava dobro i crashira na igracime i to tako stalno radi do sledeceg GMX na server.Moje mislenje je da mora da se Update sscanf/streamer i neke includove ali kad probam da update sscanf/streamer stalno izadnje neke errore koje fixam jedan izadje drugi fixam drugi opet izadje onaj prvi i se vrti se u krug pa mi traze novi compiler stavim novi compiler pa onda drugo primer cannot read from file "y_globaltags"sredim to izadje drugo stvarno neznam sta je problem nisam mnogo iskusan skripter al bar znam da je ovo presmesno i da nemogu da updatujem jedni jebeeni plugini i includove sto je to presmesno.Molim vas ako moze neko da mi pomogne i da da resenje kako da sredim ovo govno..

YSF verzija plugina ti se ne poklapa sa includom sa kojim si compile, to je OnPlayerStatsAndWeaponsUpdate (-10041 != -10038), crashevi i ostalo, moze biti od preopterecenja read/write na HDD, a moze biti i milion drugih stvari.
Prvo ubaci odgovarajucu verziju plugina ili update (ako mozes/umes) pa onda gledaj dalje sta i kako...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: LLotr.Pawno poslato Oktobar 24, 2023, 20:09:46 POSLE PODNE
YSF verzija plugina ti se ne poklapa sa includom sa kojim si compile, to je OnPlayerStatsAndWeaponsUpdate (-10041 != -10038), crashevi i ostalo, moze biti od preopterecenja read/write na HDD, a moze biti i milion drugih stvari.
Prvo ubaci odgovarajucu verziju plugina ili update (ako mozes/umes) pa onda gledaj dalje sta i kako...
:D "read/write na HDD"
⚜️Balkan SAMP Community [DISCORD]
✔️ Preko {145} verifikovanih membera.

> Garantujemo:
? Kvalitetan sadržaj.
? Simple dizajn.
? Brzi odgovor & podrška.
? Tutorijali [v0.2]
? Redovni update-ovi.

> Pridruzi se i ti odmah, na jedan klik: https://discord.gg/Guwe2qSMHK

Citat: Hake poslato Oktobar 24, 2023, 20:46:36 POSLE PODNE
:D "read/write na HDD"
Naravno da je smjesno kad pojma nemas sta i kako radi i ne koristis glavu...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: LLotr.Pawno poslato Oktobar 25, 2023, 19:52:58 POSLE PODNE
Naravno da je smjesno kad pojma nemas sta i kako radi i ne koristis glavu...
"profesionalno editovanje ath moda." - ovo govori dosta o tebi...

Ja koji sam premjestao dijelove iz jednog hdd u drugi i lemio nova kola da ne znam sta pricam?.. lijeci se.
⚜️Balkan SAMP Community [DISCORD]
✔️ Preko {145} verifikovanih membera.

> Garantujemo:
? Kvalitetan sadržaj.
? Simple dizajn.
? Brzi odgovor & podrška.
? Tutorijali [v0.2]
? Redovni update-ovi.

> Pridruzi se i ti odmah, na jedan klik: https://discord.gg/Guwe2qSMHK

Citat: Hake poslato Oktobar 25, 2023, 21:24:50 POSLE PODNE
"profesionalno editovanje ath moda." - ovo govori dosta o tebi...

Ja koji sam premjestao dijelove iz jednog hdd u drugi i lemio nova kola da ne znam sta pricam?.. lijeci se.
Slazem se da ta tema govori dosta o meni, samo ne ono sto ti mislis. Mozes i Nodia da pitas kad si nesposoban da pogledas malo profil (sta vise sam nick ti govori sve)
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: LLotr.Pawno poslato Oktobar 25, 2023, 22:03:41 POSLE PODNE
Slazem se da ta tema govori dosta o meni, samo ne ono sto ti mislis. Mozes i Nodia da pitas kad si nesposoban da pogledas malo profil (sta vise sam nick ti govori sve)
JEBO te nodi  :o
⚜️Balkan SAMP Community [DISCORD]
✔️ Preko {145} verifikovanih membera.

> Garantujemo:
? Kvalitetan sadržaj.
? Simple dizajn.
? Brzi odgovor & podrška.
? Tutorijali [v0.2]
? Redovni update-ovi.

> Pridruzi se i ti odmah, na jedan klik: https://discord.gg/Guwe2qSMHK

Citat: Hake poslato Oktobar 24, 2023, 20:46:36 POSLE PODNE
:D "read/write na HDD"
Nznm sto si se zakacio na lika, to sto je napisao je cinjenica.
Bas me zanima sta znaci LLotr ;)

Citat: Hake poslato Oktobar 24, 2023, 20:46:36 POSLE PODNE
:D "read/write na HDD"

Sve sto je rekao LLotr je totalno u pravu pogotovo ako je ini tip cuvanja. Python c develjoperu to bi valjda trebao znati s obzirom na iskustvo koje posedujes, pozdrav kolega :D
You can find me here
Instagram | Hosting | Github



Tema koju ste postavili nije po pravilima foruma.
Razlog zakljucavanja: Tema nije aktivna duze od 10 dana.

Molimo Vas da procitate glavna pravila foruma kao i pravila ovog podforuma.