Story Life RPG ~ Sistemi

Započeo Mirza., Mart 26, 2023, 19:10:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

vec vidjeno voidov sistem
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: undefined poslato April 08, 2023, 10:41:35 PRE PODNE
vec vidjeno voidov sistem
To smo mi donijeli na Valhallu tačnije moj prijedlog držao sam sa njim, nije njegov nego SL-ov baš.  ;)

Citat: Mirza. poslato April 08, 2023, 15:46:51 POSLE PODNE
To smo mi donijeli na Valhallu tačnije moj prijedlog držao sam sa njim, nije njegov nego SL-ov baš.  ;)
ne znam ko je drzao sta snjim ali sam ti video kod njega svakako gj
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja


Poštovani igrači SAMP zajednice,

Sa obzirom da ste upoznati sa nadolazećim stvarima u napomenutom update-u, želimo vam predstaviti jos par sitnica koje bi vam se možda svidele, te i sam ugođaj na serveru bi bio bolji.
Jedna od sitnica koju vam želimo predstaviti je već napomenut novi sistem evenata na serveru, jedan od tih novih relacija/evenata je "Hot Porsuit", na ovom događaju/eventu ćete moći osetiti
adrenalin koji svi jako želimo, a to je bežanje od vlasti ili ti ga Police Departmenta. Sa druge strane što se tiče natjecanja oko bandi/mafija imaće poseban odeljak ili ti ga novi sistem ratovanja,
sa dodatnim funkcijama kao sto su: Cbug,ClickBug i tako dalje..., sa ovim promenama biće vam lakše da odredite svoj stil igre, svoj žanr ratovanja te se možete isticati kao persona, svako na svoj način, o svemu tome detaljnije
možete videti OVDE.





Sa druge strane, za mafije i bande dodat je novi sustav i novi stil pljačkanja Marketa i ostalih radnji po Los Santosu, te sa time bićete nagradjeni istustvom ( expirience ) koje će vam biti potrebno da bi napredovali kroz
svoju igru i kroz vaš život kao karaktera. Takodje, kao što se može videti viši fokus je bačen na radnje oko samih ilegalnih organizacija te sa time dolazi i sustav skladištenja pancira u svojim sefovima kako bi igrači mogli
lagano pristupiti svojim sredstvima iz sefa te iste organizacije. Sve detaljnije o tome OVDE.





Naime, nismo ispostavili ni naše organe reda te sa time će imati novi sustav koji će im omugućiti da van svoje dužnosti da dodatno zarađuju novac za svoje potrebe. Sa tim naravno dolazi i renoviranje same Policijske stanice i uprave iste.
Sa ovim gore navedenim, prate ih još veće promene koje ćemo za sada ostaviti kao tajnu što ćete moći saznati tokom narednih par dana sve do samog otvaranja zajednice, tako da vam preporučujem da ostanete uz nas i nadamo se da ćemo opravdati
vaše poverenje i vaše uloženo vreme provedeno sa nama. Ugodan dan vam želi Story Life administracija sve informacije i dalja događanja možete pratiti na našoj web stranici/forumu www.story-life.org


Update koji nam dolazi možete pogledati na našem forumu: https://story-life.org/forum/index.php?topic=36458.0

IP servera: 135.125.128.240:7797
Forum: story-life.org

Poslednja Izmena: April 08, 2023, 16:53:42 POSLE PODNE od Mirza.


ce da banemoo so da ne

ps mogu adminaaaaa
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Na red je došao Battle Royal event.
- Kada se prijavite na event, cilj vam je da budete poslednji preživeli na njemu, tako što ćete eleminisati ostale igrače oružjem koje ćete pronalaziti na zemlji, svuda okolo po mapi.

Kada se event aktivira, dobićete obaveštenje u chatu, kako bi mogli pristupiti istom.


Nakon što ste se prijavili na event, bićete prebačeni u avion, dobiti padobran i potrebno je da odete do crvenog CP.


Sledeća stvar je da pomoću padobrana, sletite u određeni krug gde će se event odvijati.



Kada ste uspešno sleteli, cilj je da pronađete oružja koja su svuda po mapi razbacana, oružje podižete sa tipkom F.



Za kraj, kada ste već pronašli oružje, potrebno je da ostanete poslednji preživeli na eventu, tako što ćete eleminisati ostale igrače, onaj igrač koji ostane poslednji, osvaja nagradu i pobeđuje.



Na redu je još jedan stari sistem, heist sistem bankarskog vozila.
Cilj eventa je da pronađete vozilo na mapi ( ljubičasti CP ), odvezete ga na lokaciju, postavite dinamit i prebacite novac iz bankarskog vozila u vaše.
- za ovaj event, potreban vam je gun i još jedno vozilo pored bankarskog, kako bi mogli novac prebaciti

Kada se event aktivira, dobićete ovakvo obaveštenje


Sledeća stvar, morate otići do ljubičastog CPa, označenog na vašoj mapi i pronaći vozilo.


Kada ste pronašli vozilo, vozite ga na crveni CP, koji ćete dobiti kada sednete u vozilo, nakon što ste stigli na lokaciju, potrebno je sa tipkom Y da postavite dinamit na zadnja vrata vozila, da se odmaknete i ispalite metak u dinamit, kako bi eksplodirao.


Kada ste postavili dinamit, uzmite oružje i ispalite metak u dinamit


Nakon eksplozije, priđite zadnjim vratima i takođe sa tipkom Y uzimate vreće novca iz bankarskog vozila i prebacujete u svoje vozilo ( bez vozila nećete imati gde da ostavite vaš novac ), novac uzimate sve dok bankarsko vozilo ne nestane.



Kada bankarsko vozilo nestane, to znači da je kraj eventa, sav novac koji ste uzeli stajaće vam u prljavom novcu, koji morate na lokaciji da pretvorite, kako bi ga mogli koristiti.



odlicnoo
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Sada ćemo vam prezentovati jedan novi event koji je došao na updateu.
- kada se event aktivira, 12 igrača koji se prijave prvi, imaće mogućnost učestvovanja
- jedan igrač, biće begunac, ostali će biti policajci, koji moraju u roku od 10 minuta da ubiju begunca, takođe begunac će imati dve opcije, da dođe na CP ili da ostane živ 10 minuta
- svaki policajac će dobiti oružje od servera automatski, potrebno je ubiti begunca, nije dovoljno uništiti mu vozilo, ukoliko policajci pobede, svi koji budu živi na eventu u tom trenutku dobijaju nagradu, sem begunca.


Početak eventa, dobićete obaveštenje u chatu da je aktiviran


Prijavljujete se komandom /hotpursuit, nakon prijave, event će vas prebaciti u vaše vozilo


Kad se event startuje, begunac ima prednost od 5 sekundi.


Na svaka 2 minuta, imaćete hint na mapi ( plava boja ), gde se begunac trenutno nalazi ( smanjeno će biti na 30 sec )



Kada sustignete begunca, potrebno je da ga ubijete, kako bi dobili nagradu i pobedili na eventu




Kraj eventa i nagrada


Napomena: Nagradu dobijaju svi članovi ekipe i biće dodan EXP za pobedničku ekipu takođe


Na red je došao dealer sistem, bio je i ranije na serveru, ali sada je malo drugačiji sistem.
- svaka mafija/banda, imaće svoje dilere, koje lider kreira, kada nadogradite mafiju/bandu, jedna od nagrada biće i postavljanje vašeg dilera
- deo novca koji diler bude zaradio, ići će direktno u kasu mafije/bande koja ga poseduje

Evo kako to izgleda, kada postavite vašeg dilera na mesto.


Kupovina marihuane


Kupovina kokaina


Kupovina opiuma


Kupovina žice


Kupovina noža


Kupovina boksera


Skidanje WL


Kupovina materijala


"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Večeras nam je open, pridružite se i osjetite stari čar igre uz nove stvari na Story Life serveru, vidimo se u 19:00h.



~?Discord: https://discord.gg/FcKtbaUkVp
~? Forum: www.story-life.org
~?IP: 135.125.128.240:7797

Citat: Mirza. poslato April 16, 2023, 17:00:57 POSLE PODNE
Večeras nam je open, pridružite se i osjetite stari čar igre uz nove stvari na Story Life serveru, vidimo se u 19:00h.



~?Discord: https://discord.gg/FcKtbaUkVp
~? Forum: www.story-life.org
~?IP: 135.125.128.240:7797
gll


bome interesanto, lepo je...pohvale

i am king!