Textdraw editor

Započeo sparrowww.aMx, Decembar 03, 2022, 04:27:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skidao sam 2 verzije tde, i obje imaju isti problem, dakle mogu da manevrisem dole ovaj menu, da stiscem opcije itd itd, ali evo lupam primjer stisnem position i ocu da pomjerim text ne dam mi da pomjerim, isto kao da je ovaj gore dijel zamrznut, znaci dole u lijevom cosku mi i pokaze da sam izabrao opciju position ali kao da klik ne radi kad trebam da prevucem text

I da desni klik mi ne radi na meniju dole, lupam evo kad ocu da izaberem color ili nesto nebitno pa odem ono desni klik da mi otovri dioalog to mi ne radi

Skidao sam i nwn i fortz tde isto je

https://imgur.com/a/9dLpQIk
2k18 - Underworld Developer
2k22 - RedRose Developer / Mapper

Ne znam hoće li ti riješiti problem, jer iskreno ne razumijem šta je uzrok, ali ja sam uspio taj problem da uklonim tako što pokrenem server (ne znam da li je potrebno) 'kao Administrator', takođe i SA-MP debug na taj način. Nisam pokušavao preko samp clienta.

Citat: monsterking poslato Decembar 03, 2022, 18:50:11 POSLE PODNE
Ne znam hoće li ti riješiti problem, jer iskreno ne razumijem šta je uzrok, ali ja sam uspio taj problem da uklonim tako što pokrenem server (ne znam da li je potrebno) 'kao Administrator', takođe i SA-MP debug na taj način. Nisam pokušavao preko samp clienta.
Radi brate, pokrenuo sam ga kao admin i sve norm <3
2k18 - Underworld Developer
2k22 - RedRose Developer / Mapper