[Pomoc] Spawn i Skin

Započeo Moonwalker, Oktobar 22, 2010, 21:51:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bok. Zanima me kako da namjestim da kad poginem, da se ne spawnam negdje u zraku, nego da namjestim da se drugdje spawnam.
I kako da kad se prijavim, da promjenim drugi skin. Da mi ne bude onaj klaun. hvala
Poslednja Izmena: Oktobar 22, 2010, 21:53:06 POSLE PODNE od Maurice

Citat: Maurice poslato Oktobar 22, 2010, 21:51:28 POSLE PODNE
Bok. Zanima me kako da namjestim da kad poginem, da se ne spawnam negdje u zraku, nego da namjestim da se drugdje spawnam.
I kako da kad se prijavim, da promjenim drugi skin. Da mi ne bude onaj klaun. hvala
1.Nadji OnPlayerSpawn i tu promijeni
2.Kucas /setskin ili udes kod OnPlayerSpawn i tu dodas SetPlayerSkin




Citat: Sub Zero poslato Oktobar 23, 2010, 11:32:30 PRE PODNE
Citat: Maurice poslato Oktobar 22, 2010, 21:51:28 POSLE PODNE
Bok. Zanima me kako da namjestim da kad poginem, da se ne spawnam negdje u zraku, nego da namjestim da se drugdje spawnam.
I kako da kad se prijavim, da promjenim drugi skin. Da mi ne bude onaj klaun. hvala
1.Nadji OnPlayerSpawn i tu promijeni
2.Kucas /setskin ili udes kod OnPlayerSpawn i tu dodas SetPlayerSkin

nista od toga

sta ne znas promijeniti spawn i skin..... ;)




nee, nego ne mogu to pronaci tamo gdje si rekao. 100% se nalazi negdje drugdje u skripti.

otidji u igru tamo di te spawna kucaj /save (kad te spawna nemoj se micat ostani na istom polazaju),uzatim otidji u GM kucaj u trazilicu te kordinate i 100% ce ti nac.


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

Citat: spiele poslato Oktobar 23, 2010, 18:34:44 POSLE PODNE
otidji u igru tamo di te spawna kucaj /save (kad te spawna nemoj se micat ostani na istom polazaju),uzatim otidji u GM kucaj u trazilicu te kordinate i 100% ce ti nac.

dobar prijedlog, al nista od toga.

kod tebe u GM nema OnPlayerSpawn???Jeli to tvoj GM od 0 ili GF ili Ravens??'




Citat: Sub Zero poslato Oktobar 24, 2010, 10:00:49 PRE PODNE
kod tebe u GM nema OnPlayerSpawn???Jeli to tvoj GM od 0 ili GF ili Ravens??'
Bote Raven's je GF -.-

de necu se svadjati neka oni presude okliko si glup...jeste ravens je edit od GF...ali zasto kada ima neki tut pisa nazad za GF ili za Ravens...zato sto su drugaciji....neka mu neko kaze da je Ravens nastao od GF ali da je potpuno drugaciji,i da neke stvari koje idu u GF ne idu u ravens...