Los Arctic v3 GameMode ( 2014 )

Započeo Purdinho, Avgust 28, 2022, 23:21:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Naziv: Los Arctic v3


Izvorni (Skripter): Greedy.aMx


Slike: https://imgur.com/a/IrcxF9n


Skripter: Noki ( I Guess )


Download: https://mega.nz/file/RnAXEI4Q#axIx46wS4IFD6qumVLjAJg_LIUBG_KxHwVrQH7vw21I


Scan: https://www.virustotal.com/gui/url/9d43LTUWsXsnJ3wDYC4vjf7EydBRfU8uFzLie092c2?nocache=1 ( s obzirom da generiram 15 linkova i konstantno pise "no matches found" kada kliknem na isti , evo screen https://imgur.com/a/tHqj9pT )


Dodatno: Mod koji sam nasao u arhivi, mod nigdje do sad nije objavljen koliko mi se cini ,dobio sam ga osobno od tadasnjeg ownera Los Arctica Nokija, Mod je UP izvorne iz 2014. godine,ali bez obzira na godinu i kod mislim da je fora da ima vamo.

Citat: sleek poslato Avgust 29, 2022, 00:09:22 PRE PODNE
[pawn]#define BAN_FOLDER "Banovani/%s.ini"
#define BANIP_FOLDER "Banovaniip/%d.ini"[/pawn]
mislim da je potpuno banalno praviti nove fajlove za zabrane

[pawn]#define GLAVNA             "{EEC111}"

#define OSTAVLJANJENOVCA       33
#define OCISTIDOSIJE           54

forward MozeNeoni(carid);
#define PD_ZENSKI               211[/pawn]
imenovanje je kanta, kao i u danasnjim gamemodeovima koji se objavljuju ovde


smesno.

isto kao i ostali danasnji gamemodeovi, nije bilo potrebe objaviti pored istih codebase gamemodeova kojih imamo objavljenih na ovom forumu
takodje isto front-end blamiranje sa uzasnim textdraw dizajnovima i pokusajima RPG mapa

nista protiv, ali gamemode zaista ne zasluzuje pohvalu
Kao prvo pogledaj godinu moda, drugo, prestanite se preseravati, moje je potpuno pravo da nesto objavim, ne moras mi citirati tu kod jer ja mod NISAM RADIO, ne znam cemu potrebe za time, mod je za svoju godinu dobar, taj mod je oborio vise rekorda nego pola danas "odlicnih" modova.

Takodjer isprozivati TD-ove, u toj godini nista nije bilo bolje od ovoga, svi su tdovi bili na istu foru, tadasnji modovi su bili manje bitni koliko je zapravo igra , zabava i ekipa bila bitna.
Prilicno je nepotrebno usporedjivati OVO s danasnjim modovima , sto ti radis.
Postedite me ovakvih komentara, samp umire , ne kao igrica, nego sto ljudi pokusavaju ispasti Bogovi necega na igrici iz 2004. godine.

Citat: Purdinho poslato Avgust 29, 2022, 00:29:12 PRE PODNE
Kao prvo pogledaj godinu moda, drugo, prestanite se preseravati, moje je potpuno pravo da nesto objavim, ne moras mi citirati tu kod jer ja mod NISAM RADIO, ne znam cemu potrebe za time, mod je za svoju godinu dobar, taj mod je oborio vise rekorda nego pola danas "odlicnih" modova.

Takodjer isprozivati TD-ove, u toj godini nista nije bilo bolje od ovoga, svi su tdovi bili na istu foru, tadasnji modovi su bili manje bitni koliko je zapravo igra , zabava i ekipa bila bitna.
Prilicno je nepotrebno usporedjivati OVO s danasnjim modovima , sto ti radis.
Postedite me ovakvih komentara, samp umire , ne kao igrica, nego sto ljudi pokusavaju ispasti Bogovi necega na igrici iz 2004. godine.
Momak, kada neki covjek iznese cinjenice kao komentar na to sto se ti ne bi trebao ljutiti, ali opet to je nas purda. U komentar sam replyas kako je mod iz 2014te odnosno star, i na kraju spominjes kako SA:MP propada zbog ljudi koji pokusavaju ispasti "Bogovi" u igrici iz 2004te godine.
Samo razmisli zbog cega je kalcor zapravo odustao sa developom zbog takvih imbecila kao ti koji jos postavljaju i koriste kod kao i gamemode iz 2014. Ne znate nista novije ni odraditi sve isto sve potpuno potpuno isto i + se hvalis kako je server imao dobru ekipu i da je ljude bolilo briga za mod daj nemoj da seres molim te kao brata, sam si sebe pokopao to sto postavljas mod iz 2014 na BSAMP u trenutnoj 2022/2023 godini, majmune
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: remixations poslato Avgust 29, 2022, 15:48:49 POSLE PODNE
Momak, kada neki covjek iznese cinjenice kao komentar na to sto se ti ne bi trebao ljutiti, ali opet to je nas purda. U komentar sam replyas kako je mod iz 2014te odnosno star, i na kraju spominjes kako SA:MP propada zbog ljudi koji pokusavaju ispasti "Bogovi" u igrici iz 2004te godine.
Samo razmisli zbog cega je kalcor zapravo odustao sa developom zbog takvih imbecila kao ti koji jos postavljaju i koriste kod kao i gamemode iz 2014. Ne znate nista novije ni odraditi sve isto sve potpuno potpuno isto i + se hvalis kako je server imao dobru ekipu i da je ljude bolilo briga za mod daj nemoj da seres molim te kao brata, sam si sebe pokopao to sto postavljas mod iz 2014 na BSAMP u trenutnoj 2022/2023 godini, majmune
JEBO TE BOG MAKNI MI OCA SA PROFILNE, JESTE VI JEBENO BOLESNI SAMPERI? KOJI KURAC VISE?

Classic UP editovani, nista spec, nista posebno, prestaro...