BALKAN ROLEPLAY |open 21.jul|

Započeo SavaxMax, Jul 21, 2022, 14:19:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PRAVILA....
Lock
Poslednja Izmena: Jul 21, 2022, 15:05:35 POSLE PODNE od Nexsus

zasto mislis da si sposoban da vodis server?

imas maksimalno 15 godina, ne znas maternji jezik, nemas svoj gamemode i mape, imas invalidsko ime za server
nepismen si i glup kao ku*ac, nemas placen server i nemas nikakvog iskustva, zasto?

(ovo je pitanje za 70% balkanskih SAMP igraca koji pokusavaju pokrenuti zajednicu)
Poslednja Izmena: Jul 21, 2022, 14:33:42 POSLE PODNE od omar the dinosaur

ne vidim poentu, koriscenja mog imena za server, Kad nisam ti dao dozvolu! ?

Citat: omar the dinosaur poslato Jul 21, 2022, 14:31:18 POSLE PODNE
zasto mislis da si sposoban da vodis server?

imas maksimalno 15 godina, ne znas maternji jezik, nemas svoj gamemode i mape, imas invalidsko ime za server
nepismen si i glup kao ku*ac, nemas placen server i nemas nikakvog iskustva, zasto?

(ovo je pitanje za 70% balkanskih SAMP igraca koji pokusavaju pokrenuti zajednicu)

Kakav lik, strašno.

Već neko vrijeme čitam tvoje postove na svakave teme i uopšte nije prijatno čak ni za dijecu da čitaju (čitaj. *nepismen si i glup kao ku*ac*)
Na sve imaš odgovor, shvatam da imaš pravo komentarisati i izraziti svoje mišljenje ali to što ti radiš prelazi svaku granicu normale.
Niko te ništa pitao nije, niti je tražio mišljenje onaj koji je postavio ovu temu.

Moraš shvatiti da 'dijeca' mlađa od 16 godina pa ispod imaju svakakve misli i ideje. Imaju želju da otvaraju servere iako nisu svjesni da to neće trajati ali žele iskusiti to.
Nisu svi 'iskusni i zreli' kao naprimjer TI (da se zna nemam ništa protiv tebe, nije mi cilj ni svađa ni ništa deseto), to što dijeca otvaraju servere ne znači da se žele time posvetiti i napraviti od toga nešto.

@tema Svakako od mene sretno.
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Citat: Eko42O poslato Jul 21, 2022, 15:03:43 POSLE PODNE
ne vidim poentu, koriscenja mog imena za server, Kad nisam ti dao dozvolu! ?

Eto ti ćeš mu zabraniti, može koristiti kakvo god ime hoće, da nećeš to možda tužbu pokrenuti protiv korištenja "TVOJEG" imena samp zajednice ? :D :D

strava