pomoc

Započeo [Bp]jovan, Oktobar 20, 2010, 19:51:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

e mozete da mi date tut kako da ubacim objekte u gamemod
jer ja ubacim objekte ali kad ubacim vise objekta neki se nevide naprimer ubacim hitmen ogradjen i lcn i kad ubacim jos burg i pd onda lcn ograda se nevidi a imam stremer sve sve i kad mi je ubacivo drug sve se videlo bilo je oko 10,000 objekta al sad ocu sam da probam i kad ubacim vise nece da se vidi a drug mi je reko kad convertujem objekte ima neki kod al neznam gde je i neznam de da upisem taj kod pomozite mi trazio sam po forumu nike nisam nasoo

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

taj kod ubacujes kod public OnGameModeInIt a koji streamer koristis???? Jesi pokusao sa CreateDynamicObject 




a koristim neki streamer.so da pokuso sam sa  CreateDynamicObject  i nece a taj kod neznam kako da nadjem meni je reko drug da morma taj kod da upisem negde da mi rade svi objekti koje ubacujem

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

Skini plugin streamer...podrzava bezbroj objekata i ja nisam imao nekih problema sa njim