[Anticheat - .CS TEAM]

Započeo Fr0z3n, April 22, 2022, 00:50:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tip: Include


Opis i dodatne informacije: Krenuo sam juce da pisem novi anticheat za jedan server, pa sam slucajno video ovaj koji sam radio pre mozda pola godine - godinu dana... Anticheat je modifikacija Nex-Ac-a, evo neke od novijih funkcija koje sam dodavao:

  • Protekcija protiv EnterVehicleCrasher.
  • Popravljen bag kada je bilo moguće zaobići kod 53 i teleportovati se tako što ćete updateovati koordinate izlaskom iz automobila.

  • Popravljen bag kada je igrač mogao da kicka ostale za speed hack promenom pozicije prilikom letenja na hidri.
  • Popravljen bag gde se igrač može računati kao cheater prilikom klizenja vozom.
  • Popravljena je greška prilikom surfovanja autom igrac bi mogao da kicka drugog ako vozač ode AFK/ESC.
  • Popravljen bag prilikom onemogućavanja 53. koda - suvozaca u automobilu može da kicka za cheat.
  • Podela anti-cheat-a na javne i privatne delove. Glavna razlika je - prisustvo nekoliko mamaca/varalica koje vam omogućavaju da otkrijete mnogo vise od obicnog cheata kao sto su s0beit, .exe itd itd...!
  • Popravljena greska kada igraca kicka kod 53 za surfing.
  • Dodato jos metoda za detektovanje FlyHack-a kod igraca (onfoot).
  • Dodat anti-cheat koji proverava broj poslatih paketa od igraca serveru koji mogu da detektuju razne vrste cheatova koji se baziraju na slanju velikh kolicina paketa serveru PUOT(per unit of time).
  • Izbacena filtriranja paketa koji nemaju smisla.
  • Dodat anti-cheat za novi Ultra invisible.
  • Dodat anti-cheat za novi Teleport hack.
  • Poboljsan algoritam da zastiti pakete od invalid vrednosti(beskonacno, nan itd...).
  • Poboljsanje anti-flood paketa.
  • Popravljena greska kojom moze da se bypassuje speedhack.
  • Popravljen bag kada je igrac kikovan u koliko stane na objekat koji je attachovan na kola.

Ima sigurno jos stvari, nisam mogao svega da se setim. U sustini, nisam video nijedan cheat koji moze da bypassuje bilo sta... Ako neko pronadje koji, slobodno mi se javite u pm rado cu da ubacim novu detekciju...

Kod se sastoji iz 2 dela...

  • Jedan deo je sam include, ubacujete ga isto kao nex-ac, .inc i .lang fajl idu u pawno/include i to je to, ko ne zna kako da ga includuje zamolio bih ga da ne skida ovo.
  • Drugi deo je za one koji se malo bolje razumeju i hoce da u potpunosti iskoriste ovaj include... Unutar drugog linka se nalazi vec spreman sistem za koriscenje koji se nadovezuje na ovaj include i takodje morate koristiti mysql za njega...

Za ljude sa manjim znanjem je potrebno samo da naprave public OnCheatDetected i prekopirate sa nex-ac tutorijala...

Download link:
Scan link: //
Credits: Fr0z3n, Nex-ac, katursis...
Poslednja Izmena: April 22, 2022, 00:51:54 PRE PODNE od Fr0z3n


Svaka cast.
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]

Lepo brt svaka cast
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Nemam pojma iskreno kako funkcionise i da li je zapravo dobar AC, ako jeste hvala za kontribuciju,a svakako hvala za trud, cini se interesantno, i da ima poprilicno dosta detekcija.

Citat: Slade poslato April 23, 2022, 14:22:54 POSLE PODNE
Nemam pojma iskreno kako funkcionise i da li je zapravo dobar AC, ako jeste hvala za kontribuciju,a svakako hvala za trud, cini se interesantno, i da ima poprilicno dosta detekcija.

Kao obican nex-ac koji koriste svi veci serveri, samo dodate stvari koje pisu gore i preko toga...