Story Life RPG | Update 3.6 [ SISTEMI ]

Započeo [SL] Jimmy Cenway, April 25, 2022, 19:45:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: JohnnY. poslato April 27, 2022, 01:17:04 PRE PODNE
Upravo je to i bio plan, omogucit nesto na balkanu sto strani serveri vec godinama imaju.

Tesko je spojiti "ne zelim suditi" i "zeli dio kolaca"

Ali nema veze, bitno da se slazemo u tome da treba osvjezenja na balkanu i da nema nista lose u kopiranju stranih servera.

Sve pet :)
Znas li sta znaci ta izreka?
Ja nemam nista protiv, uzmite sa WTLS-a, svakako je odlican server, ja bih prvi otvorio neki server takvog tipa, zanimljivo je.

Citat: BTL | jevta poslato April 26, 2022, 16:59:36 POSLE PODNE
Srećno, inače ovo sa traženim vozilima sam video kod @Slade na City of Dreams, gl

Meni se zapravo svidio koncept, ideja dostave vozila je iz GTA San Andreasa, export imports, ostatak sistema u sustini sam ja kreirao sam TDove i sisteme za svoje potrebe, jer je moj mod ipak bio izvucen iz nekog basic roleplay moda, a da se WTLS iskopira trebao se raditi mod od 0, sto na kraju krajeva nije ni bio moj cilj, jer WTLS je Freeroam tip servera gdje se minigunovima puca na sve strane, moj server je ipak licio na neki smireniji gamemode.

Ja sam se mozda prvi sjetio uvesti GTA:SA tip koncept kod nas (poruke, boxove i sl.), ali nemam nista protiv drugih da to rade, ja sam to svakako radio jer mi se svidja, SAMP serveri se otvaraju vec dugi niz godina, danas je nemoguce napraviti nesto sto nema neko drugi, bilo to neki drugi nas ili strani server. Ja sam taj tip pokrenuo kod nas jer prosto nije bio.

Sretno dalje sa serverom, ako je suditi po slikama lijepo izgleda :D

Citat: Slade poslato April 27, 2022, 21:45:40 POSLE PODNE
danas je nemoguce napraviti nesto sto nema neko drugi, bilo to neki drugi nas ili strani server.
Moguce, moguce :D