[BTL] - Posao Poljoprivrednik ~ v2.6.0 ~

Započeo index, Februar 26, 2022, 02:34:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Pre svega pozdrav svim clanovima, balkan-samp foruma danas vam predstavljam posao 'Poljoprivrednik' koji ce se nalaziti u narednom update-u, u pitanju je verzija v2.6.0, tako da pogledajte slike, izvinjavam se hteo sam da ova prezentacija bude u obliku video zapisa ali nazalost kada smo ja i prijatelj snimili video njegova velicina je bila 12gb tako da verovatno ce se pre izgraditi Beogradski Metro no sto cu ja uploadati video na youtube.No vise o samom poslu u vidite ispod...

  • Naime sam posao ima dva podposla u jednom muzete krave dok u drugom obradjujete zemljiste,takodje cu se malo sada udaljiti od teme i uzputno prikazati i novi sistem za sve poslove na serveru vise o tome na kraju teme.


  • Ovo vam je podposao kada muzete krave o cemu se radi zapravo, imate marker na kom odete i krenete da muzete krave naravno tu vam je label koji vam prikazuje status krave kada pomuzete sve krave dobijeno mleko nosite u skladiste skladiste je zapremine 1.500  litara kada skladiste dostigne svoj maksimum odnosno 1.500L/1.500L svi radnici koji su zaposleni kao Poljoprivrednik i koji se u tom trenutku nalaze u oblasti posla Poljoprivrednik dobijaju odredjeni bonus u vidu novaca 2.000$ - 3.000$.

    Mapa posla 'Poljoprivrednik' created by: Lazar_Jevtic a.k.a me  :)



    Ceo proces oko podposla 'muzenje krava'.






  • U redu, kada ste pogledali to sledece na listi je podposao 'Obradjivanje Zemljista', da kazem nesto malo o ovom podposlu jeste to da, je potrebno da imate prethodno ispunjeni radni ugovor kako bi uopste mogli da radite ovaj posao, e sada kada smo sve to ispunili zaposlili se, potrebno je da uzmemo traktor i klikom na dugme 'N' zakacimo plugove - frezalicu (ja to zovem plugovi). Uglavnom, kada smo to uradili potrebno je da verifikujemo svoj nalog pomoc komande /vf. Kada smo to uradili posao zapocinjemo komandom /obradizemljiste nakon toga pojavljuje nam se marker tik pored stale sa kravama. Odlazeci na taj marker krecemo da obradjujemo zemljanu povrsinu. Plata ovog posla je u zavisnosti ali varira od 2.500$ - 3.000$, ukoliko ste clan nekog Membership-a ostvarujete dodatni procenat zarade u odnosu na druge igrace. Ukoliko zelite da iz ''try hardate'' posao odnosno zapnete kao sivonje u marker vas ulazak u marker ce biti ponisten, jer ne smete da se krecete vecom brzinom od 15km/h. Vise o samom procesu obrade zemljista pogledajte na slikama ispod.








  • U redu, za kraj zelim da vam predstavim sistem zaposljavanja koji sam pomenuo gore, tako da udjimo u samo srz. Vise necete morati da idete do opstine kako bi dali otkaz ili tome slicnom, sada cete sve te radnje raditi na pickupu posla, te imamo par opcija kao sto su: napustanje posla, zaposljavanje, uzimanje duznosti, skidanje duznosti. Ovako vam izgleda taj Job Menu ili vam ga Job Panel, kako god uglavnom zeleo bih da ostavim creditse za ovaj textdraw nasem vec svima poznatom drugu Correliju jer jel'te video sam slicnu stvar koju je on uradio meni se dopala i uradio sam i ja nesto takvo.



    To bi bio kraj ove kratke prezentacije, budite u toku sa novim desavanjima i posetite nas, Adresa servera: samp.btl-hq.com:7777
    S' postovanjem Balkan Thug Life @ Developing Team.

Lepo, jako dobro, nadam se da je i code takav  ;)

Ne znam zasto ali mnogo vise volim dialog nego TD, makar da je TD clean ako vec jeste, nekako mi ta crvena bas ubija pogled...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Februar 26, 2022, 02:53:32 PRE PODNE
Lepo, jako dobro, nadam se da je i code takav  ;)

Ne znam zasto ali mnogo vise volim dialog nego TD, makar da je TD clean ako vec jeste, nekako mi ta crvena bas ubija pogled...
Hvala, zapravo tu crvenu sam i namerno stavio da ne bude bas "monotono". Inace pre ovoga je bio dialog koji sam uklonio  :D.



Muz muz, svidja mi se.A ovo sa traktorom perfekcija
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama