Pomoc oko skriptanja

Započeo CoolGami, Novembar 19, 2021, 03:53:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning):Ovako posto nmp kako da postavim temu nadam se da Sam je stavio Dobro e pa sad ocu postati skripter gledo Sam po yt vecina Ili ima 1 video Ili ne radi Ili rade na drugi nacin a nekada I nema vido o necemu tako da ako ima neki skripter vremena I zivaca da me nauci skriptati free da Sam imo para platio bi skipteru da Idemo na ts,fb,insta,dis da me naucis hvala.


Pawno Code: [Izaberi]
//
Nmp sta staviti ovde jbg
Kod: [Izaberi]
//

zasto ti treba pomoc? mislis da je itko od skriptera krenuo tako sto mu je neko pomogo?
nije, gledaj videe na yt npr sad goat production ti ima dobre videe ja sam uz njegov kanal poceo skriptati

zasto ti treba pomoc? mislis da je itko od skriptera krenuo tako sto mu je neko pomogo?
nije, gledaj videe na yt npr sad goat production ti ima dobre videe ja sam uz njegov kanal poceo skriptati



Eto nisam znao koga gledati posto vecina nema Ono sto trazim hvala

odes na open.mp/docs/scripting, sampwiki.blast.hk/wiki, burgershot.gg, moras nauciti nesto sam da uradis, najbolje ti je tako. Ja prvi nikada ni od koga nisam trazio pomoc dok nisam sam shvatio, a bas kada vidim da nesto ne mogu, pitam nekog iskusnijeg od mene da mi objasni, samo da mi malo pojednostavi tu stvar da bih malo bolje shvatio samo, a posle ja nastavljam sam s' tim da radim. Znaci moja preporuka ti je da sam ucis da skriptas, po mom misljenju ne bi trebao ni ove youtubere da gledas jer prave mnogo gresaka i lose uce ljude. Ako ti nesto bude zatrebalo mozes mi se javiti na discord madd.#1688, ali pre toga probas sam da resis, a tek kada vidis da bas ne ide, javi se.

EDIT: imas malo dugme "Citat" pored svake poslate poruke, tako odgovaraj ljudima na komentare.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.