da li vredi otvarati samp server?

Započeo saviic, Avgust 08, 2021, 22:27:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: // xunder poslato Novembar 07, 2021, 00:35:50 PRE PODNE
Zavisi na sta mislis tacno. Ako ti je do broja igraca moguce je napraviti i sada server gdje ces imati svaki dan 1000/1000 ako si spreman da das enormne sume novca na reklamiranje. Ako zelis da napravis community koji nece zavisiti od nekoga i koji ce se odrzati i kada dodju teze faze onda moras malo vise da ulozis truda, vremena i zivaca u zajednicu.
Mozes napraviti zajednicu ali igrace ce mnogo teze da dolaze za razliku od Skill Arene koja postoi od 2014 pre ce igraci uci na server koj postoi 8 godina nego na neki server koj ne postoi 10 dana

Danas je tesko da uspijes, mozes ako ces biti debil poput meanwhile debila da daju nagrade promoterima po 100e itd, i dosta djece danas dolazi otvara neke servere uzmu SA izvorni mod promjene ime par mapa bum novi server, nova kuca luda kuca i ta sranja od rpg servera ne znam sto pokusavaju kada je skill arena realno zakucala sa rpg scenom, sve drugo rpg je kopija skill arene, i skill arena je opala dosta bila ali mire je jebeni bog i digao je nazad opet iako nije ni skill arena posebna deity kao owner se nista ne trudi xunder se nekad nakani da uradi nesto, jedino sto se meni licno svidja sto ima dosta opcija za textdrawove to je dobro uradio xunder.
Najbolje bi ti bilo da se pridruzis nekom da probas sa nekim, izbjegavaj rpg servere, ja pokusavam rp server otvoriti peglam se sa cameexom jebem mu sisu xd (skroz nevezano za temu al et), to je moje misljenje na to.
Znam da se nece 2 osobe potruditi da procitaju  :D
- Osnivač, vlasnik, skripter i maper Yugo Roleplay servera.
- Stari Skill Arena igrač (Zivojin_Ciwot, Kike_Mujic, Durex, Ciwot)

SA:MP je sada, samo lijepa uspomena.

Citat: Ciwot poslato Novembar 07, 2021, 03:59:47 PRE PODNE
nije ni skill arena posebna deity kao owner se nista ne trudi xunder se nekad nakani da uradi nesto

Slusaj ovog mladica, znaci ne radi nista i imaces jedan od najboljih servera na Balkanu i ubjedljivo najposjeceniji SAMP web (forum) na Balkanu. :D

Citat: // xunder poslato Novembar 07, 2021, 04:34:01 PRE PODNE
Slusaj ovog mladica, znaci ne radi nista i imaces jedan od najboljih servera na Balkanu i ubjedljivo najposjeceniji SAMP web (forum) na Balkanu. :D
E moj Rade da nije Mireta još bi vas BS svaki dan na +200 guzio...

Citat: aleks4k poslato Novembar 07, 2021, 16:55:54 POSLE PODNE
E moj Rade da nije Mireta još bi vas BS svaki dan na +200 guzio...

Mogao si komotno reci da nije igraca ne bi bilo igraca.
Bitno je da je tvoj server tu da svima pokaze sta je olicenje dobrog servera :D

Citat: // xunder poslato Novembar 07, 2021, 17:01:07 POSLE PODNE
Mogao si komotno reci da nije igraca ne bi bilo igraca.
Bitno je da je tvoj server tu da svima pokaze sta je olicenje dobrog servera :D
Eo ga još jedan što misli da vas Mire nije digao iz govana. Mexico je DM server a ne RP on i ne treba da bude ozbiljan, al po svemu sudeći AC mu je idalje ozbiljniji od tog srv na kom radiš...

Citat: aleks4k poslato Novembar 07, 2021, 17:07:31 POSLE PODNE
Eo ga još jedan što misli da vas Mire nije digao iz govana. Mexico je DM server a ne RP on i ne treba da bude ozbiljan, al po svemu sudeći AC mu je idalje ozbiljniji od tog srv na kom radiš...

Server koji nije bio u govnima se ne moze dizati iz govana. Mire jeste naravno digao broj igraca, bas kao sto sam gore rekao - ako hoces broj igraca reklama je odgovor.
Ali dobro ako je los server i pored svih ovih servera sto nas kopiraju (i na osnovu toga imaju 50-100 igraca), pored toga sto smo ubjedljivo najbolji bili zadnjih 5 godina uvijek ce biti ljudi kao ti koji znaju bolje od nas i koji ce da nas uce.

Citat: // xunder poslato Novembar 07, 2021, 17:32:52 POSLE PODNE
Server koji nije bio u govnima se ne moze dizati iz govana. Mire jeste naravno digao broj igraca, bas kao sto sam gore rekao - ako hoces broj igraca reklama je odgovor.
Ali dobro ako je los server i pored svih ovih servera sto nas kopiraju (i na osnovu toga imaju 50-100 igraca), pored toga sto smo ubjedljivo najbolji bili zadnjih 5 godina uvijek ce biti ljudi kao ti koji znaju bolje od nas i koji ce da nas uce.
Bez uvrede al od tebe nije mnogo teže znati bolje...

Citat: // xunder poslato Novembar 07, 2021, 17:32:52 POSLE PODNE
Server koji nije bio u govnima se ne moze dizati iz govana. Mire jeste naravno digao broj igraca, bas kao sto sam gore rekao - ako hoces broj igraca reklama je odgovor.
Ali dobro ako je los server i pored svih ovih servera sto nas kopiraju (i na osnovu toga imaju 50-100 igraca), pored toga sto smo ubjedljivo najbolji bili zadnjih 5 godina uvijek ce biti ljudi kao ti koji znaju bolje od nas i koji ce da nas uce.
Ja ne znam ni da li svoj da otvaram jer je komplikovano sve se jebavati, ali pazi ove likove opasni su ima da vam sve igrace uzmu https://imgur.com/a/JZMdcsJ
:D :D :D :D
- Osnivač, vlasnik, skripter i maper Yugo Roleplay servera.
- Stari Skill Arena igrač (Zivojin_Ciwot, Kike_Mujic, Durex, Ciwot)

SA:MP je sada, samo lijepa uspomena.

Citat: aleks4k poslato Novembar 07, 2021, 17:40:34 POSLE PODNE
Bez uvrede al od tebe nije mnogo teže znati bolje...

Ne kaze bezveze poslovica "Djela govore glasnije od rijeci" :D

Citat: Ciwot poslato Novembar 07, 2021, 17:40:59 POSLE PODNE
Ja ne znam ni da li svoj da otvaram jer je komplikovano sve se jebavati, ali pazi ove likove opasni su ima da vam sve igrace uzmu https://imgur.com/a/JZMdcsJ
:D :D :D :D

Sminkeri :D

Citat: aleks4k poslato Novembar 07, 2021, 17:40:34 POSLE PODNE
Bez uvrede al od tebe nije mnogo teže znati bolje...
Pa dokazi da si bolji i onda mozes da pricas sta je teze a sta nije

Citat: Fergosonn poslato Novembar 07, 2021, 18:14:17 POSLE PODNE
Pa dokazi da si bolji i onda mozes da pricas sta je teze a sta nije
Ja sam svoje već dokazao samo još da otvoriš te tvoje pacovske okice.

Citat: aleks4k poslato Novembar 07, 2021, 18:27:07 POSLE PODNE
Ja sam svoje već dokazao samo još da otvoriš te tvoje pacovske okice.
Dokazao a do sada sve sto si objavio nije bio tvoje vec ukradeno  :D i ne pametuj kad imas 10 godina

Nisam ja open source developer ne pada mi na pamet da delim svoj rad sa ljudima kao što si ti...