Trebam mappera hitno

Započeo Tony Zero, Oktobar 16, 2010, 18:54:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trebam iskusnog mapera hitno!!!Napravio sam svoj gamemod i uskoro uzimam host ali trebam mape neke izvrsne...ko oce da mapa za mene dobija admina na serveru ali treba da radi mape bez greske i da oce da radi!!
Ako postoji takav neka se javi


EDIT
Ako neko kaze nesto sto nema veze sa ovom temom ili nece da mi pomogne,samo prica bezveze prijavljujem ga
Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2010, 19:03:19 POSLE PODNE od Sub Zero




ZicMortal


Ti mi ides na kurac...... Otvaras server sa mojim modom i kazes kako si ti sve skriptao.... Nesrecno ti bilo....Bacas pare bzvz...  :-*
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: ZicMortal poslato Oktobar 16, 2010, 18:57:29 POSLE PODNE
Sretno u potrazi.
Znas ista drugo reci
Citat: [BP] JoeFox poslato Oktobar 16, 2010, 19:00:24 POSLE PODNE
Ti mi ides na [cenzura]...... Otvaras server sa mojim modom i kazes kako si ti sve skriptao.... Nesrecno ti bilo....Bacas pare bzvz...  :-*
Mislim da sam ja sve skriptao za Balkan Powerfull...nisam ja kriv sto im je vlasnik malo [cenzura] jer ne zna dodati pickup i promijeniti poziciju za /duty......tako da sam ja sve radio




Citat..nisam ja kriv sto im je vlasnik malo [cenzura] jer ne zna dodati pickup i promijeniti poziciju za /duty

Hahha....Videces ti sta vlasnik zna,jos samo koji mesec... :-*  I nemoj lagati ljude kako si radio taj MOD....Napravio si samo jedan posao koji je botovski..I ubacio GameMastere (Naravno isto botovski) :D

â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: Sub Zero poslato Oktobar 16, 2010, 18:54:07 POSLE PODNE
Trebam iskusnog mapera hitno!!!Napravio sam svoj gamemod i uskoro uzimam host ali trebam mape neke izvrsne...ko oce da mapa za mene dobija admina na serveru ali treba da radi mape bez greske i da oce da radi!!
Ako postoji takav neka se javi


EDIT
Ako neko kaze nesto sto nema veze sa ovom temom ili nece da mi pomogne,samo prica bezveze prijavljujem ga
et ja cu ti mappat znam sve pro sam add me na msn [email protected]

mario zna mappati :D (mafica)
[/quote]
xD on mi je dokaz