Pitam se, hm..

Započeo fajnydzieciak, Septembar 28, 2021, 16:24:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vredi li pokusati napraviti svoj ili editovati (ali dobro) neki mod i otvoriti nesto, sa nekom ekipicom, ne mora biti ne znam koliko igraca nego cisto malo ono da nas ima da se zezamo, roleplay otprilke i cepamo svaki dan i noc svi zajedno, zezanje na discordu isto, full bi bilo ja msm, malo mi nedostaje to "druzenje" al ajd..

Ako se ima ekipe,i potencijala odgovor je DA!!,ekipu nije tesko skupiti ali treba naci dobru koja je skladna...kada bi nesto otvarao naravno imao bi podrske, bar od mene
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: chupo poslato Septembar 28, 2021, 16:34:06 POSLE PODNE
Ako se ima ekipe,i potencijala odgovor je DA!!,ekipu nije tesko skupiti ali treba naci dobru koja je skladna...kada bi nesto otvarao naravno imao bi podrske, bar od mene
Bilo bi ekipe sigurno, imam i ja par likova iz sk i ako i ti imas nekoga i super

Brate to je i problem svih servera, otvaraju se iz zajebancije da bi svi bili neki lideri i admini. To je i sustina problema 90% servera kod nas. Da nadjes ekipu je skoro pa nemoguce. Ja bih prvi otvarao nesto da znam 5-6 ljudi da ce biti online i biti odgovorni sa svojim pozicijama. Neka jedna osoba od njih bude aktivna tokom dana, i neko ko bi znao graficki dizajn to bi bilo sve cakum pakum nakon 2-3 meseca rada oko servera. Ali koga ti da nadjes ovako? Das admine i lidere ljudima, ovaj nezna osnove RP-a, ovaj abuse admin komande radi svojih beneficija, onaj trazi sve i svasta...Mislim ono, glupo je. Tacno ono gledas i razmisljas da otvoris neki server na foru anarhije gde bi samo citere banovao a ostalo neka abuse ko sta stigne...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Septembar 28, 2021, 19:33:07 POSLE PODNE
Brate to je i problem svih servera, otvaraju se iz zajebancije da bi svi bili neki lideri i admini. To je i sustina problema 90% servera kod nas. Da nadjes ekipu je skoro pa nemoguce. Ja bih prvi otvarao nesto da znam 5-6 ljudi da ce biti online i biti odgovorni sa svojim pozicijama. Neka jedna osoba od njih bude aktivna tokom dana, i neko ko bi znao graficki dizajn to bi bilo sve cakum pakum nakon 2-3 meseca rada oko servera. Ali koga ti da nadjes ovako? Das admine i lidere ljudima, ovaj nezna osnove RP-a, ovaj abuse admin komande radi svojih beneficija, onaj trazi sve i svasta...Mislim ono, glupo je. Tacno ono gledas i razmisljas da otvoris neki server na foru anarhije gde bi samo citere banovao a ostalo neka abuse ko sta stigne...
A jebem li ga to jeste sto ne zna da se ponasa kad das admina/lidera, svi aa-ju sa komandama bukvalno.. Al moze se i to resiti, smanjis komande :D

Oprostite mi greh za dp, samo da najavim da sam se usro od zelje da pravim mod od 0 roleplay, gl2me!

Citat: Dejan (dekszy) poslato Septembar 29, 2021, 20:44:28 POSLE PODNE
Oprostite mi greh za dp, samo da najavim da sam se usro od zelje da pravim mod od 0 roleplay, gl2me!

Gl, ako imas discord servera invaj me javio sam se
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Imamo mi ekipicu kvalitetnih i starijih ljudi, a gm je brukica. Otvaramo u subotu pa navratite da se druzimo. CityofDreams

bem ti sitno zito od kad nisam poslao neku poruku
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: alenn poslato Oktobar 03, 2021, 09:19:16 PRE PODNE
Imamo mi ekipicu kvalitetnih i starijih ljudi, a gm je brukica. Otvaramo u subotu pa navratite da se druzimo. CityofDreams
Navraticu naravno, ako i ja otvorim ovo cudo, navratite i vi :D