Pomoc oko paljenje samp servera

Započeo Simkeeee, Jul 17, 2021, 20:49:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Izvinite sto ne radim po formularu ali hitno mi je
Radio sam jedan samp server pre godinu dana i sada kada hocu da ga upalim pise mi ovo: Script[gamemodes/aw-rp.amx]: Run time error 17: "Invalid/unsupported P-code file format"
Kada hocu da compile zabada mi gledam na forumu svi koji su imali problem nisu resili moze help radio sam na modu dosta a sada nece nesto plss helppp

moze neko da mi odgovori brate ste nesposobni da li ima moderatora uopste na ovom forumu jbt cekam 1 dan za odgovor niko me ne jebe ni 2% a hitno mi je ovo nema gde da nadjem da resim problem


radim u sublime text 3 od pocetka i isto mi zabada ko u pawnu


gde da ubacim sad to sto si mi ti poslao

Citat: Simkeeee poslato Jul 18, 2021, 19:22:45 POSLE PODNE
moze neko da mi odgovori brate ste nesposobni da li ima moderatora uopste na ovom forumu jbt cekam 1 dan za odgovor niko me ne jebe ni 2% a hitno mi je ovo nema gde da nadjem da resim problem
druze ne znas ni ti zasto drugima govoris nesposobni?
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

e ajde balvane pali odavde lepo kazem ako vec neko postavi temu moderator je duzan da odgovori a ja cekam 1 dan i niko mi ne odgovara a ovi hejteri nemoj mi spamaju po temu nego hocu da mi pomognu ljudi koji znaju

Citat: Simkeeee poslato Jul 18, 2021, 19:34:13 POSLE PODNE
e ajde balvane pali odavde lepo kazem ako vec neko postavi temu moderator je duzan da odgovori a ja cekam 1 dan i niko mi ne odgovara a ovi hejteri nemoj mi spamaju po temu nego hocu da mi pomognu ljudi koji znaju
ajde smiri se retarde mali ako ti niko ne odgovori ne trebas ti kao JEL STE NESPOSOBNI DA ODGOVORITE???? sta koji kurac hoces od moderatora?
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

ubacio sam ovaj compiler i sad compile ali pise ovo fatal error 100: cannot read from file: "y_globaltags" ubacio sam neki drugi ysi opet neki errori