[PREDSTAVLJANJE] Loppi

Započeo Loppi, Septembar 05, 2020, 22:48:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vaše ime po mogućnosti i prezime: Domagoj Jankovic
Gde živite i gde ste rođeni: Zivim u Oakville ( Canada ), rodjen sam u Sisku ( Hrvatska ).
Koliko imate godina: 25
Kako ste saznali za balkan-samp.com forum:  Znam od prije, ali sam si sada napravio novi account nakon duze pauze sa SA:MP scenom.
Vaše misljenje o forumu: Vrlo interesantan i poucan forum, tko zeli nauciti nesto i izvuci svoj maksimum ovo je pravo mjesto za njega.
Sa kojeg servera dolazite (ne smete stavljati IP servera i forum tog servera):
Los Balkan
- Trenutno sam u Administraciji ove zajednice s ciljem poboljsanja nekih stvari i pronalazak boljitka zajednice.
Los Santos RolePlay
- posto preferiram RP scenu i volim se odmoriti uz to, ovo je moje odmaraliste i tamo cesto odmaram svoj mozak.
Koliko dugo igrate SA:MP: Od 2008. godine ... dakle nekih 12-13 godina sveukupno.
Da li Skriptate ili Mapate: Mappam, sa skriptanjem sam poceo prije otprilike par godina sa uvijek nekim prekidima.
Napišite nam nešto o sebi:[/b][/font][/size][/color] Evo zovem se Domagoj, dolazim iz Canade. Imao sam sportsku profesionalnu nogometnu karijeru koja je zavrsila na kraju skolovanjem u Munich ( Njemacka ). Nakon toga sam tamo i zivio/radio 7 godina. Pricam i pisem perfektno 3 jezika. ( Engleski, Njemacki, Hrvatski ). Vrlo sam smirena osoba, voljna pomoci svakome. Nesto sto se meni ne svidja kod mene, a to je osjetljivost, ne volim glupe rasprave i ne volim nepravdu. Dosao sam sa ciljem boljitka skriptanja, pronalazaka dobrih ljudi i kontakata kako bi ujedinili nasa iskustva na SA:MP sceni. Trazim dobre zajednice koje se medusobno ne trebaju mrziti nego poticati radom i iskustvom kojeg stjecu. Nazalost RP scena na balkanu mi je postala strana jer tu sam najvise pisao nas jezik i nebi ga zaboravljao.
Zelim ugodan ostatak dana svima drugima, iako je kod vas sada noc.