Dynamic Rent Locations

Započeo V01D, Avgust 10, 2020, 00:18:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Alhemičar v2 poslato Avgust 11, 2020, 15:56:42 POSLE PODNE
Iz dana u dan pokazuješ koliko nemaš veze sa bilo čim vezanim za Programiranjem, gori si od svih ovde.

Uđi na Reddit ili neki Discord server kao što je TPH i čekaj flejm jer imaš autizam.
Preskaces temu , nisam tema ovog razgovora ja i moje znanje vec cinjenica koje tvoj mozak ne moze da prihvati pa po deafultu kreces sa vredjanjem jer za drugaciji nacin ne znas. Hvala na komplimentu ali te moram ispraviti , pawn skriptanjem sam se bavio tokom moje srednje skole sto je nekih 4 godina plus minus i nisam kao mnogi da velicaju sebe u tom smislu jer smatram da je ovo svega 20-30% onoga koliko znam u odnosu na ono sta se sve pruza. Ali da nemam znanja i veze sa tim je cista glupost , takodje u slobodno vreme volim da pravim website-ove ovako sebi za dusu(jeste da ne idem od nule tj radim preko templateova) i volim kod nekih aplikacija da pogledam code kako izgleda. Ali cuj hvala na komplimentu :)
CitatUđi na Reddit ili neki Discord server kao što je TPH i čekaj flejm jer imaš autizam.
Kad vec delis dijagnoze proveri prvo sta ta dijagnoza predstavlja i neke osnove o njoj.

Nikada od tebe programer uspešan biti neće bebo, pomiri se sa tim


A sto se pawn jezika tiče, ne znaš ni 5%.

Citat: Alhemičar v2 poslato Avgust 11, 2020, 16:19:50 POSLE PODNE
Nikada od tebe programer uspešan biti neće bebo, pomiri se sa tim
U redu , svakako mi to nije prioritet jer imam posao koji je u drugoj bransi/delatnost te mi je tako fokus na poslu dok programiranje gledam kao neki vid hobija/zabave kada uhvatim slobodno vreme.
Citat: Alhemičar v2 poslato Avgust 11, 2020, 16:19:50 POSLE PODNE
A sto se pawn jezika tiče, ne znaš ni 5%.
Slazem se , toliko opcija i funkcija ima i mislim da nema te osobe ili ih ima jako malo ali ispravi me ako gresim koji znaju apsolutno sve oko pawn jezika.