Rcon

Započeo Iv0r_., Maj 26, 2020, 08:04:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): vaš odgovor: Da li neko zna koji je rcon kod onog @coiz. Elitez Gaming
Dio skripte: [ pawn ]Ne treba, samo mi treba kod, pošto ne mogu naći u skripti[ /pawn ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem)[

OnRconLoginAttempt
I nađeš.
Citat: CheezItFollow your heart and own style.
Citat: PottusThat is perfectly fine, I'm just pointing out where you made mistakes what does hearing "good job" get you? Absolutely nothing. You need to hear the problems otherwise you'll keep making the same mistakes :)

Citat: Shadow. poslato Maj 26, 2020, 09:22:44 PRE PODNE
OnRconLoginAttempt
I nađeš.
Nema brate, ne mogu naci kod
[pawn]   static
       stringic[100];

   format(stringic, 100, ""BELA"(EG-MUSIC)"SIVA" A sada zabava uz "SERVER"%s! (/stopmusic)", ImePjesme);
   SendClientMessageToAll(0x00ff00ff, stringic);
   return (true);
}
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////
public OnRconLoginAttempt(ip[], password[], success)
{
   new string[128];
   foreach(new i : Player)
   {
       new pip[ 20 ];
       GetPlayerIp( i, pip, sizeof(pip));
      if(!success && !strcmp(ip,pip,true))
      {
         printf("POGRESAN RCON: %s | Ime: %s",x_GetIP(i),GetName(i));
         SCM(i,-1,""col_srwboja""skra" -"col_bijela" Online staff je obavesten za /rcon login i IP ti je banovan.");
         SCM(i,-1,""col_srwboja""skra" -"col_bijela" Ako imas rcon sifru,moras imati i pin kod.");
         format(string,sizeof(string),""col_srwboja"A/WARNING |"col_bijela" Igrac "col_srwboja"%s ( %s )"col_bijela" je promasio /rcon login!",GetName(i),x_GetIP(i));
         SendAdminMessage(-1,string);[/pawn]

Probaj trazit nesto u fazonu RCON_PROVERA i trebat ce ti izbacit "" te znake i sifru
Barem je tako kod mene bilo u skripti al sad ne znam jel u toj tako
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Citat: Bentham poslato Maj 26, 2020, 10:57:42 PRE PODNE
Probaj trazit nesto u fazonu RCON_PROVERA i trebat ce ti izbacit "" te znake i sifru
Barem je tako kod mene bilo u skripti al sad ne znam jel u toj tako
Nope, nema ni tako. Uspijem se ja ulogovat kao sifru, al' ne znam kod, ne mogu naci.

Gdje kucas taj pin kod?
EDIT: Skinuo sam mod i vidim da mu pokaze dialog id 5094, tog dialoga u skripti nema vjerovatno je neko obrisao to. Nemam vremena paliti mod sta bude kad ukucas bilo koji kod?
Poslednja Izmena: Maj 26, 2020, 13:22:14 POSLE PODNE od Sploxs