Grad na vodi

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 02, 2010, 11:01:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Trazim osobu koja ce preko MTA napraviti grad na vodi..ali da sve bude fino napravljeno a ja cu napraviti radnju u tom gradu,da se moze kupovati,baze bandi i to..znaci radnja bi bila u tom gradu...ako je neko zainteresovan PM me


izvinite jer nisam nasao gdje mogu da stavim ovu temu,pa sam je pod offtopic jer ne znam gdje ibh je stavio..ako ne valja premjestite je
Hvala


Citat: Hellowen poslato Oktobar 02, 2010, 11:01:00 PRE PODNE
Trazim osobu koja ce preko MTA napraviti grad na vodi..ali da sve bude fino napravljeno a ja cu napraviti radnju u tom gradu,da se moze kupovati,baze bandi i to..znaci radnja bi bila u tom gradu...ako je neko zainteresovan PM me


izvinite jer nisam nasao gdje mogu da stavim ovu temu,pa sam je pod offtopic jer ne znam gdje ibh je stavio..ako ne valja premjestite je
Hvala

Ajde dodji na MSN....
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: Marijan poslato Oktobar 02, 2010, 13:26:22 POSLE PODNE
Malo si kopirao ideju o kojoj sam ja davno razmišljao.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=127.0...


Ako si ti zapoceo nesto svoje to nema nikakave veze sa time sto ti radis svoj grad na vodi..pod samp mapama ima jos par gradova pa si ti onda od njih to pokupio mozda?nisi e pa onda nije ni on... A helloween tesko da ces naci nekog iskusnog ako vec i nisi xD,sretno u trazenju al neznam dali ce ti to uspijeti jer voda obicno odnese aute u more i nemoguce je igrati