Admin Menu - by eksepted.

Započeo __eksepted, Decembar 17, 2019, 01:27:55 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: YumikoJR poslato Januar 04, 2020, 18:46:01 POSLE PODNE
Zasto kad god nekome napise nesto u vezi skriptanja, napise mu nesto PAMETNO I KORISNO, uvek mu seru za tu decu sto ih vredja, sa skriptanja odu do dece, pa alo? Jel to pojede istina sto ne znate da skriptate pa onda skrenete temu tamo neku a? Najjace mi je sto ga vecina vredja za bolesnu decu i to a ne znaju sta se krije iza svega toga, peace..
deksice, do juce si mi pricao da ne zna nista, a sad mu se samo cmaris ???? :)


Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Decembar 17, 2019, 04:49:18 PRE PODNE
Mogao si switchat kroz dialoge jer je brže od IF/ELSE
[pawn]switch(dialogid)
{
      case DIALOG_SERVER:
      {
            if(response)
            {
            }
      }
      //case DIALOG......: {}
      default: return 0;
}[/pawn]

Ne znam šta će ti INI ako nemaš čuvanja i formatiranje dialoga
[pawn]format(srwmog,1024,"[1] > Promeni Ime Servera\n[2] > Promeni Ime GameMode-a\n[3] > Zakljucaj Server\n[4] > Otkljucaj Server\n[5] > Restartuj Server");[/pawn]
nije potrebno pogotov sa 1024 stringom

Fali ti callback za "Restart"

ostalo je ok kako sam vidio, nisam puno zagledao :D

Ovaj covek ti je dosta reko
I jos nesto molio bih bez ovog SPD SCM molim te nemoj vise tako
Perfect Life <3



Citat: P47R14RCH poslato Januar 04, 2020, 10:46:25 PRE PODNE
MENE BI BILO BLAM DA OBJAVIM OVAKO NEŠTO, NE BIH INTERNET PALIO 10 GODINA POSLE OVOGA DA SAM NA TVOM MESTU.


[pawn]#define SCM SendClientMessage
#define DSI DIALOG_STYLE_INPUT
#define SPD ShowPlayerDialog[/pawn]
Hello Mario I'm back, you have gay?


[pawn]enum {
    DIALOG_SERVER,
    DIALOG_SRWIME,
    DIALOG_SRWGM,
    DIALOG_SRWPW
}[/pawn]
Hello Mario I'm back, you have gay?


[pawn]stock GetName(playerid)
{
    new name[MAX_PLAYER_NAME];
    GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
    return name;
}[/pawn]
Hello Mario I'm back, you have gay?


[pawn]SPD(playerid, DIALOG_SRWIME, DSI, "Ime servera", "U prazno polje, unesite novo ime servera.", "Postavi", "Odustani");[/pawn]
Hello Mario I'm back, you have gay?


[pawn]new string[128];
format(string, sizeof(string), "{1F85DE}INFO >{FFFFFF} Od sada je server {0CFF00}otkljucan.");
SendClientMessageToAll(-1, string);
SCM(playerid, -1, "{1F85DE}INFO >{FFFFFF} Otkljucao si server.");
SendRconCommand("password 0");[/pawn]
Hello Mario I'm back, you have gay?


[pawn]CMD:server(playerid, params[]) {
    //if(PI[playerid][pAdmin] < 6)
        //return SCM(playerid, -1, "Niste ovlasceni");
    new srwmog[1024];
    format(srwmog,1024,"[1] > Promeni Ime Servera\n[2] > Promeni Ime GameMode-a\n[3] > Zakljucaj Server\n[4] > Otkljucaj Server\n[5] > Restartuj Server");
    ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_SERVER, DIALOG_STYLE_LIST, "Server Mogucnosti:", srwmog, "Odaberi", "Odustani");
    return (true);
}[/pawn]
Hello Mario I'm back, you have gay?


Doslovno mi se ne živi posle ove "filterskripte" i ovog "koda" :(
Jel MOGUĆE da na ovom usranom BALKANU nema niko normalan od ljudi koji se neće prozivati po forumima i neće ceniti tuđi trud, već samo gledaju da hejtuju nekoga i da se vređaju. Posle idu pitanja zašto se prestaje sa sampom? Baš zbog ovakve dečurlije kao što je Makenzi - ili kako već... Od igrice nastalo je samo žešće vređanje..

Citat: YumikoJR poslato Januar 04, 2020, 18:46:01 POSLE PODNE
Zasto kad god nekome napise nesto u vezi skriptanja, napise mu nesto PAMETNO I KORISNO, uvek mu seru za tu decu sto ih vredja, sa skriptanja odu do dece, pa alo? Jel to pojede istina sto ne znate da skriptate pa onda skrenete temu tamo neku a? Najjace mi je sto ga vecina vredja za bolesnu decu i to a ne znaju sta se krije iza svega toga, peace..

Drugo je kada si dovoljno mentalo razvijen da ukazes drugima na greske bas kao sto je njemu neko ukazivao a ne pisao ovo sto on sada pise drugima i omalovazavao.
Neam nista protiv tipa al njegovi postupci su dosta maloumni. Potrudi se i ti da dodjes do tog nivoa, ne daj Boze da nekome pomognes jer vjv nikada ni ti nisi trazio od nekoga pomoc.

Sutra kada (ako te to uopste zanima nzm) budes programer vjv nikada neces uci na stackoverflow i takve sajtove i traziti pomoc.