YUnited Balkan RolePlay - Predstavljanje (Promo Movie)

Započeo Slade, Novembar 27, 2019, 14:41:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




YUB - Predstavljanje

Predstavljamo vam mini-film koji je na neki komično-sarkastični način predstavio novi 2.0 Update koji dolazi 01.12. na ReOpenu YUnited Balkan RolePlay servera. Ako imate vremena, odvojite i pogledajte cijeli mini-film.

Imajte na umu da je ovo snimano, editovano, te su i sami glasovi posuđeni od samih igrača, ne od vrha administracije. Momci su se potrudili pa ćemo taj video koristiti kao promo do našeg otvaranja.

Opis sa YouTubea:


U ovom videu je pokazano par sistema koji vas ocekuju na YUnited Balkan SAMP serveru. Odlučili smo da ovo predstavljanje malo odvojimo od standard videa, koji se kreiraju za istu namjenu, te odradimo ovo na neki komično-sarkastični način.

Radi se o projektu na kojem je učestvovalo više ljudi, davali svoje glasove i tako doprinosili samoj kvaliteti videa.

YUB Staff Team se iskreno nada, da ćete uživati gledajući i također zabaviti se, naravno, posjetite naš server, upoznajte kreatore i podržite iste!

Očekujemo vas 01.12.2012 u 20:00, na IP adresi: 54.36.19.104:7777

Također se možete i registrirati na naš forum: www.yunited-balkan.info

POSJETITE NAS!






Pridružite nam se!
Discord: Klik
Portal: Klik
Forum: Klik
Dinamični server potpisi: Klik
IP Adresa: 54.36.19.104:7777

#A.J.

Svi vi koji me nikad niste vidjeli, a ni čuli, bolje što niste. Jer moj glas je na uvodu videa...
Idemo jako!!!! ❤❤❤




Citat: fuksich poslato Novembar 27, 2019, 14:45:04 POSLE PODNE
Svi vi koji me nikad niste vidjeli, a ni čuli, bolje što niste. Jer moj glas je na uvodu videa...
Idemo jako!!!! ❤❤❤
koja dramaturgija  :D

Nice
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton






Citat: fuksich poslato Novembar 27, 2019, 14:45:04 POSLE PODNE
Svi vi koji me nikad niste vidjeli, a ni čuli, bolje što niste. Jer moj glas je na uvodu videa...
Idemo jako!!!! ❤❤❤
Koji glas jbt hahaha
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -