Trebam Help

Započeo Zvonca, Septembar 20, 2009, 20:10:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz Ekipa ja bi trebao help da napravim jednu orginal skriptu...sve planove imam kako bi skripta morala izgledati, ja placam server i radim u MTA samo trebam pomoc od jednog dobrog skriptera da mi pomogne u ostalome jer neznam bas skriptat...skripta je onak posebna kakvu jos nikad nije niko vidio i ako se napravi ja mislim da bi mogla biti super...i nema idiotskih idea i bezveze mta po mapi nekakva sranja nego bas je sve tocno issplanirano da bude onak full jebacki...eto ako ima ko vremena i da bi mo htio pomoci ima admin 100% kad se zavrsi sve....samo postajte vas MSN pa vas dodam ili vi mene.. :D

MSN  [email protected] :)

Trawis

Å¡ta ti misliÅ¡ da bi neko htio s tobom(koji ne znas skriptat,a mta nije skriptanje vec mapiranje) da bi radio unikatnu skriptu  ???
i da...kazes skripta je posebna bla bla...a nemas skripte xD :laugh: :D
pokusaj naucit skriptat,imas ovdje puno tutova od A do Ž  :D

Pa to sam i mislio z mta da ja radim po mapi samo trebam ostalo da se naskripta,a da se ucim skriptati to nemam vremena....

Jako si pametan,neko ti naskripta sve..sve prodje ok,i ti mu nakon nekog vremena maknes admina i on se moze pusit.. ne valja to,zato je najbolje sam svoj server pravit


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

no onda ako tako vec mislite da cu nekoga najebat onda oke....ja dam pare ako treba da mi naskripta....nema beda opce, ja sam ocu da igraci igraju nest novo a ne ovaj stari shit jedno te isto cijelo vrijeme....meni vec na k ide GF editi i LS i takav shit....ja imam u planu nest sasvim novo...al samo za balkan sampere :D i btw. ti misli sta zelis ja znam kaj radim
Poslednja Izmena: Septembar 21, 2009, 20:22:40 POSLE PODNE od Zvonca