Pomoc oko /duel sistem za dm server

Započeo .:|BALKAN MAPPING|:., Avgust 13, 2019, 23:37:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): ako bi neko mogao da mi ubaci duel sistem u mod ili da mi da tutorial kako ubaciti sve objasnjeno puno bi bio zahbalan
Deo skripte: [ pawn ]vaš odgovor[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike

da se ne mucis,ubaci samo kao filterscriptu i tjt...

ma ja nesto ubacivao prtljao al nece dolaze neki errori sve im ako imas ti pos mi ovde ili u pm!

Najveći problem sa ljudima koji sam dosada imao je taj da kada vide dobrog skriptera odmah ga pitaju može li da im uradi nešto džaba jer je dobar u tome i ništa ga neće koštati..
Ne, jebeno ćutite više - nemaš pojma koliko je ta osoba danonoćno učila i trudila se da bi neki idiot došao i pitao neko da mu uradi nešto džaba, ako ti neko nešto bude džaba radio veruj mi taj nema veze sa onim što ti radi.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.