Pilot posao | Job system

Započeo Salesman, Jun 18, 2019, 21:40:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PILOT JOB

Pozdrav svima.
Danasnjom objavom zelim da vam predstavim jedan posao sto sam uradio i čisto da vidim sta mislite o njemu generalno.
Radi se o poslu pilota.
Posao se svodi od paljenja aviona, utovar putnika voznja do dinamicno kreirane rute i putovanja nazad.
Priznajem nije nista specijalno ali je RP koliko god je moglo biti i to zelim od vas da vidim sta kazete na to.

Pokretanje posla

Kretanje sa poslom

Utovar putnika

Putovanje na rutu


Samo zelim da napomenem da je ovo moj prvi neki rad sto se tice RP stila igre. Zelim da cujem vasa misljenja i vase kritike jer ih sigurno ima. Sto se tice kreiranja ruta ako vas zanima naravno sve rute su kreirane dinamicno i cuvaju se pomocu mysql-a.

Pozdrav, Salesman.
Third-party Pawn Developer

Simple ali gotivno. Svidja mi se, nastavi tako, gledajuci ovo, vidim da nisi pocetnik.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Svidja mi se sto se rute dodatno mogu kreirati, sistem je jednostavan al' dobar.


Najjace je, "utovar" putnika hahahaha :D

Citat: Vasic poslato Jun 18, 2019, 21:43:55 POSLE PODNE
Simple ali gotivno. Svidja mi se, nastavi tako, gledajuci ovo, vidim da nisi pocetnik.

nisam najbolje prezentovao, sistem je radjen pomocu rBitsa i YSI pomocnog paketa.
duze vrijeme vec radim, mnogo toga imam da prezentujem ali to ce u iducim temama doci. :)

Moj YT kanal: https://www.youtube.com/channel/UCvAhEyyOjv7Sp7GLgFVCVsw
Third-party Pawn Developer




Sve je u redu, samo mi nije jasno zaÅ¡to meÅ¡aÅ¡ engleski i srpski i to mi se ne sviÄ'a ?

Pohvale za ideju i sistem

Superiškaa :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Terzic poslato Jun 18, 2019, 23:12:54 POSLE PODNE
Sve je u redu, samo mi nije jasno zaÅ¡to meÅ¡aÅ¡ engleski i srpski i to mi se ne sviÄ'a ?

Pohvale za ideju i sistem

Misli da je 420 xD
brat moj Sale
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg

Citat: Terzic poslato Jun 18, 2019, 23:12:54 POSLE PODNE
Sve je u redu, samo mi nije jasno zaÅ¡to meÅ¡aÅ¡ engleski i srpski i to mi se ne sviÄ'a ?

Pohvale za ideju i sistem

Vecina sistema na hard RP serverima imaju komande na eng. jeziku jer je to kao realnije nmp. meni je uvijek nekako ljepse bilo na engleskom jeziku. Hvala ti btw, kao i svim ostalima :D
Third-party Pawn Developer