United Elite Roleplay

Započeo Ognjen_Cassso, Oktobar 15, 2019, 18:40:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

United Elite Roleplay
=================================================================================================
Since 2012
=================================================================================================
Prvi naziv ovog servera bio je Infusion Roleplay,onda smo drugi vlasnik i ja dosli na ideju da promjenimo Infusion roleplay u United Elite.
=================================================================================================
Na ovoj temi necemo puno pokazati ali vise o ovome serveru mozete vidjeti na nasoj novoj facebook stranici
=================================================================================================
Snimak sa Infusion RP 2012
=================================================================================================
Snimak sa UNITED ELITE 2015
=================================================================================================
Snimak sa UNITED ELITE 2015
=================================================================================================
Snimak sa UNITED ELITE 2019
=================================================================================================
Snimak sa UNITED ELITE 2019
=================================================================================================
Na severu postoje i bilbordi ...
Rekord servera u 2015 bio je 50/50 a u 2012 100/100 ...
Na serveru postoji sistem vencanja  ...
Na serveru postoji crkva,dzamija...
Na serveru su vecinom nove mape,dodato je dosta komandi,vatromet sys,zandarmerija...
Na serveru ima sistem paljenja vozila koji vam pusta zvuk verglanja ....
Ima sistem DJ ROBOTA koji ce vam pustati muziku INGAME i kojeg takodje mozete ugasiti...
Textdrawovi su radjeni na principu GH:RP starog moda imamo dozvolu od Nestora...
Uradjen novi reg / log sistem, dodat je i /MOST sa kog skocite i dobijete novac od slucajnih prolaznika...
Ima unikatan sistem pljackanja banke,takodje policija pomocu tajnog prolaza iznad banke moze upasti u trezor..
Credits : Dimi,KovaMaps...
Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2019, 18:46:22 POSLE PODNE od Ognjen_Cassso

Srecno sa serverom , ovo sto si napiao koje unikatnosti ce biti je super , samo me interesuje za ovog DJ ROBOTA , hoce li to biti sistem u kome ce igrac moci da pusta sam sebi muziku ili ce to biti za admina pa da on pusta :)
Za sistem skakanja sa mosta se secam sa nekog servera i to je bila lokacija tamo kod burga onaj most :D ali ga dugo nisam video tako da extra :)
I bice dobre mape s obzirom da @Kova_Maps1 radi :D
Ostavi samo kada ce biti datum i ako mognes nekada neke slike i sve ce biti super :))
Od mene podrska ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2019, 19:08:46 POSLE PODNE od #THEV1NNY_

Hvala ti druze, bice unikatnosti rade se ... hehe vec radim mod mjesec dana dosta je uradjeno, Djrobot sistem automatski pusta muziku koja je trenutno popularna, a mozda ako zele igraci namjestim i da oni mogu pustati sebi muziku .DJROBOT pusta svima i moze se ugasiti naravno,Uzeo sam neke mape od @Kova_Maps1  zato sam ga stavio u credits jer sam grozan maper.Posto uskoro se blizi zima uradicu i winter mod na UE:RP,bice full open bi trebao biti uskoro nekad.Hvala ti na podrsci.

Sretno, danas je tesko uspjeti bez youtubera ali eto, probajte ;)

Hvala ti @androo  ovaj server je stvoren kad je Balkan EXPRESS ukinut.Tezimo ka tome da igra bude  slicna kao na Balkan Express.A da bez youtubera je tesko... al takva je SAMP scena sad.

Citat: Ognjen_Cassso poslato Oktobar 15, 2019, 20:39:47 POSLE PODNE
Hvala ti @androo  ovaj server je stvoren kad je Balkan EXPRESS ukinut.Tezimo ka tome da igra bude  slicna kao na Balkan Express.A da bez youtubera je tesko... al takva je SAMP scena sad.
Imas OS koji fura svoju i BE pricu .
Sve jedno sretno i nemoj teziti ka tome da server bude mnogo unikatan tezi ka tome da imas ekipu za medalju na tom server jer se tako stice unikatnost po meni .

Ne moze nijedan server dostici to sto je imao Balkan Express...Probacemo napraviti neku ekipicu , stara ekipa vecinom zaposlena 30+ ...  :'(  8)



Heheh @Kova_Maps1
takodje izbacene su nove slike na nasoj facebook stranici ako mozete lajkujte stranicu znaci nam
https://www.facebook.com/United-ELITE-RP-100254784731262



Sretno !!
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (: