Igor_Nel | Trebam jos jednu pomoc :P

Započeo YellaDude, Septembar 14, 2010, 19:07:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Moze pomoc? nije bas hitno, al ako neko zna nek odma posta xD, kad otvorim samp program, automatski mi se otvara kucni server... Ako neko zna kako taj problem rijesiti NEK POSTA ISTOG TRENA :P Smara me stalno ulazit izlazit i opet ulazit u samp.. -.-
Poslednja Izmena: Septembar 14, 2010, 19:07:28 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

Samp server si stavio u mapu gdje ti je instaliran samp...Stavi server na desktop ili negdje drugdje... ;)
Mysterious roleplay

SAMP server mi je na desktop > programi > kucni server.. nema niceg takvog tamo di mi je inst samp, a to mi se javljalo i prije nego sam napravio kucni server samo sto nisam znao sto je to, i mislio sam da je to normalno -.-
//

Odi u C/Programs Files/RockStar i GTA San Andreas
Tamo imaš ikonu SAMP , desni klik i opcije
Sada imaš Target "C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\samp.exe" 127.0.0.1 123456

E to 127.0.0.1 123456 obriši

E, ti si to meni vec reko... Ali ja idem tamo, i udem u "properties" (jer opcije nema nigdje na popisu dok stisnem desni klik...) ali nigdje ne pise target :S Dali postoji neko drugo rjesenje?
//

Gle ja imam engleski komp, ti vjerovatno imaš hrvatski jezik, to ti treba biti ovako Aplikacija pa ispod GTA San ANdreas i onda ti ide ovo sto sam ja reko, i onda citaj ono gore

Da, imam nes malo hrvatskog.. nije cijeli, nego, ja kad stisnem desni klik pa opcije, meni otvori opcije, i pise samo location, size, size on disk, createt, modifited, accessed. Nema ni po hrvatskom (cilj) a ni po engleskom (target...) Pa mi je zato cudno, a tamo di pise Locaion pise ovako: "D:\I.G.R.E\GTA SA (MP)" (tu ja imam spremljen GTA SA), ali nema onog jos "\samp.exe" i ip taj koji si napiso (znam da je od kucnog servera :D)... toga nema...
Poslednja Izmena: Septembar 15, 2010, 16:08:49 POSLE PODNE od Igor_Nel
//


PA DAAAAA, Tamo i idem -.-... jaoo, nisam [cenzura] da neznam da treba ic u taj GTA SAMP folder... -.- samo me sad jos i [cenzura]im prozovi... -.-
Poslednja Izmena: Septembar 15, 2010, 22:36:00 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

Pa deinstaliraj samp i opet instaliraj, obrisi .exe datoteku s ekrana i iz GTA SA foldera, ako to nevalja brisi GTA SA i sve s kompa!

Ako si vec nabavio host(era) , onda nezz... Ali ima ono u server.cfg : annouce & lanmode , budi siguran da ti je ovako prije ponovnog startanja :
annouce 1
lanmode 0
!!!!!!!!!!!!!
kthxbai :)  8)

Miralem, suti ako neznas rijesenje! Ovo sto sam reko treba bit tocno!