Pomoc oko problema sa modom.

Započeo Maree222222, Februar 19, 2019, 18:03:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

echo Executing Server Config...                                       
lanmode 0                                                                                          Ovako,kada skinem neki mod i ubacim on radi sve normalno ali kada hocu
rcon_password sconelove                                                                    da izeditujem preko pawna i to ja izeditujem compile sve sve u fullu.
maxplayers 50                                                                                    Do sad mi je uvek to radilo , ali sad uopste nece i ovo ispod mi pise                                                                                                                                           
port 7816                                                                                           pokusavao sam menjao modove i nece kako bih trebao postaviti taj srv.cfg?
hostname Nova Kuca RolePlay                                                              POMOC!   takodje ovo maxplayers mora da bude tu kao i taj skroz dole BIND i
gamemode0 NKRP 1                                                                            to,kako bih trebao postaviti srv.cfg u cemu je problem ne kapiram?
filterscripts JunkBuster anims
plugins crashdetect.so streamer.so sscanf.so
bind 91.134.193.97



[00:16:55]   Loaded.
[00:16:55]  Loaded 3 plugins.

[00:16:55] I couldn't load any gamemode scripts. Please verify your server.cfg
[00:16:55] It needs a gamemode0 line at the very least.

Yebo me ti ako sam te išta razumeo jer ne koristiš html tagove i nemas .amx fajl il ime fajla nije dobro upisano u cfg