[pomoc]mp4 problem

Započeo SlicK, Septembar 13, 2010, 22:37:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav...Evo ovako kupio sam mp4 prije godinu dana! I sad nemogu slusat muziku jer sam zabunom izbrisao sve mape iz njega i sta god stavim neradi...Jel mozda netko zna kako se te mape zovu itd...MP4 se zove hyundai...Nemam gdje slusat muziku pa pitam vas ako znate...

Unaprijed hvala  ;)
Mysterious roleplay

ZicMortal

Formatiraj mp4 pa onda probaj. Meni je tak neÅ¡ sralo i ja ga sam formatiro i sve ok bilo. Fkt ne razumijem zaÅ¡to on ne bi mogao radit i bez tih mapa.  :-\

Odi na njihove sluzbene stranice i mora nesto biti... A probaj si napraviti mapu video, music i slicno, pa vidi dal radi....

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Septembar 13, 2010, 22:54:18 POSLE PODNE
Odi na njihove sluzbene stranice i mora nesto biti... A probaj si napraviti mapu video, music i slicno, pa vidi dal radi....

Ma problem je u tome sta ja neznam kako se mapa zove,znam da je music,ali neznam sta je music.dir,music.....  :o zato nece ucitat...
Mysterious roleplay

ja imam hindajivo pa sve radi OK bio isto izbrisao mape

samo koji model imaš ?

Mozete lockat temu...Prije nije radilo ,sad sam probao bez mapa i iceg samo stavit i radii... ;D

hvala svima!

EDIT: NIJE DOBRO,taj mp4 ima 2 memorije...radi samo ona od 14 mb :( za drugo trebam neki driver a neznam gdje da nabavim...

EDIT2: e sad stvarno moze lock sredio sam nesto...radi ;) hvala vam
Poslednja Izmena: Septembar 13, 2010, 23:15:01 POSLE PODNE od â–º|Slick|Crack|â—„
Mysterious roleplay

Mogo si jednostavno formatirat,brijem da bi radilo :P
Poslednja Izmena: Septembar 13, 2010, 23:19:38 POSLE PODNE od ///Masic
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!