Pitanje

Započeo Salesman, Januar 03, 2019, 19:18:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zdravo, ne znam da li je pravi PDf ali ugl moram ovo pitati, sta je sa moderatorom WIP PDF-a, znaci od jucer cekam da nam obrise staro predstavljanje da napisemo novo, prvo nemamo dozvolu ili permisiju da editujemo, a niti da izbrisemo, moze li se to nekako rijesiti, stvarno nema smisla, poslali smo oko 5 PP doticnom moderatoru.
Third-party Pawn Developer

Prijatelju moraÅ¡ i ti imati malo obzira, ne sjedi niko ovdje 24/7 i da tebi odgovori na PM strpi se malo, na kraju krajeva WIP je Work in progress tu nema nikakvog predstavljanja niti takvih stvari to je pdf da ti pokazujes ono Å¡to ste do sad uradili na tom modu. Ako je tema starija od 30 dana tj nije bilo odgovora unutar 30 dana ona se zakljucava i smatra se da je gotov projekat. TakoÄ'er zabranjeno ti je otvarati 2 teme koje su vezane za isti projekat Å¡to ti u ovom slučaju hoćeÅ¡.

Just sayin'

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

@Salesman riješeno(Obriso sam). Postavi novi WIP.A ja ti se izvinjavam za svoju neaktivnost.Ne stižem 10 stvari dnevno.
Poslednja Izmena: Januar 04, 2019, 10:58:09 PRE PODNE od Mumi.je.

Citat: Mumi.je. poslato Januar 04, 2019, 10:53:12 PRE PODNE
@Salesman riješeno(Obriso sam). Postavi novi WIP.A ja ti se izvinjavam za svoju neaktivnost.Ne stižem 10 stvari dnevno.

Ma sve je top, samo sam mislio da te nema ono bio si online i sve to, oke je sve.
Hvala svakako.
Third-party Pawn Developer