[Pomoc] Raven's Streamer

Započeo Pika Mika, Septembar 12, 2010, 19:14:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eh ovako, na ravenu dodje onaj midostream, sad mene zanima, koji streamer da ubacim PORED NJEGA (znaci da on ostane), da bih mogao MNOGO objekata stavit ? Zelim da uredim citav LS, kao na LBu, a zanima me koji streamer, i da li moze ostati i midostream pored njega ?

Znaci radi se o 0.3b ;)

Zasto pobogu imati 2 streamera s tim da jedan uopce ne radi na 0.3b. Uzmi streamer plugin.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 12, 2010, 19:25:25 POSLE PODNE
Zasto pobogu imati 2 streamera s tim da jedan uopce ne radi na 0.3b. Uzmi streamer plugin.

koliko on objekata podrzava ??

Citat: Pika Mika poslato Septembar 12, 2010, 19:14:27 POSLE PODNE
Eh ovako, na ravenu dodje onaj midostream, sad mene zanima, koji streamer da ubacim PORED NJEGA (znaci da on ostane), da bih mogao MNOGO objekata stavit ? Zelim da uredim citav LS, kao na LBu, a zanima me koji streamer, i da li moze ostati i midostream pored njega ?

Znaci radi se o 0.3b ;)

Potpis! I ja sam to isto hteo! Ali samo mi je ucitao Burg,Pd i Banku :D

Lord jer ima na BS-u taj Streamer Plugin

I kako da ubacim?
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Pa ovisi o tome kolko stavis stream distance u streameru. UGL. mozes imati samo 399 objekata odjednom ucitana.

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 12, 2010, 19:30:18 POSLE PODNE
Pa ovisi o tome kolko stavis stream distance u streameru. UGL. mozes imati samo 399 objekata odjednom ucitana.

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865

ok to, ali ja zelim citav ls preurediti (kao i LB), pa me zanima sta tu da koristi, jer treba mnogo objekata da ucitava, a sto se tice da 399 moze biti ucitano (to po 1 osobi ili xD)

1. Pa sad sam ti dao streamer.
2. Od kad si cuo da se streameri ucitavaju po osobama.
3. Nije bitno dal ti imao 4miljona objekta, bitno je da nisu svi na istom mjestu jer inace to nece raditi, prikazati ce samo najblize.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Septembar 12, 2010, 19:46:38 POSLE PODNE
1. Pa sad sam ti dao streamer.
2. Od kad si cuo da se streameri ucitavaju po osobama.
3. Nije bitno dal ti imao 4miljona objekta, bitno je da nisu svi na istom mjestu jer inace to nece raditi, prikazati ce samo najblize.

1. aha...nisam skonto xD
2. Nisi ti mene skonto, al nema veze,skonto sam ja tebe :D
3. Znam to
4. HVALA ;)