Kako da prevedem sifru

Započeo Masic99, Septembar 26, 2018, 22:31:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Pozdrav, imam jedan server davno sam radio nesto, i imam akaunt napravljen na njemu,znam da mogu da napravim nov i sve ali sam se pitao da li postoji nacin da se prevede password koji je bio na akauntu,posto stoje brojevi umesto slova.https://imgur.com/uypHnUS
Vidite pisu samo brojevi.
Dio skripte: [ pawn ]/[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]/[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2018, 21:45:23 POSLE PODNE od Bašovski

To ti je hash-ovanje, kolko JA znam to ne mozes prevesti, ali mozes to obrisati da ti bude normalan format pw-a, slova i brojevi ako ih imas u sifri

Sumnjam, to je algoritam koji pretvara sifru u kod u ovom slucaju neki broj, to je odradjeno radi sigurnosti, da ti kao administrator ne mozes vidjeti tuÄ'e sifre, jer pravo korisnika je da ima svoju sifru privatnu, mozes registrirati drugi racun sa zeljenom sifrom i s njega kopirati taj 'broj' i imati ces novu sifru
Software Developer

@Dragoljub123 Zamolio bih te da ubuduće postavljaš teme u ovom podforumu po formularu iz pravilnika. :)


bilo je lijepo dok je trajalo.


mozes postaviti dio skripte gdje se pretvara sifra u taj format (na registraciji).da vidimo mozeli se vratit