Problem samp 0.3b

Započeo [BE] Markoni, Septembar 07, 2010, 22:59:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Postoji jedan problem kod samp 0.3b verzije ,ili pluginovi i inc fajlovi koje koristim nisu updatovani na novu verziju

Tacnije problem je u tome sto na neko odredjeno vreme dok je neko afk tj kad spusti gta na minimize
kad se opet vrati u igricu komande koje ukuca nece da rade

to se prvi put desilo kad sam presao na samp 0.3b

Da li jos neko ima slican problem ili neku ideju do cega se to desava?

Ja sam sve uradio sto je u mojoj moci .jedino nisam include fajlove iskljucivao iz gamemoda ,zato sto mi je i za anticheat i za ostale stvari na serveru sve prevedeno da bi se prilagodilo tim includovima
na primer za streamer i za anticheat.

Pa odes relog i opet radi :D
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

ZicMortal

Meni je isto bilo nekakvih glupih bugova u 0.3b verziji kojih se u 0.3a uopce nisu desavali. Neke skripte nisu valjale (trebalo je recompile) i neki bug sa kick i ban funkcijama. Primjerice udjem na server, odem relog i vise nemogu uc dok ne resetiram server (upravo sam danas popravio bug). I samo dobivas kickove nakon sta prvi put udjes. Onda sa ban, banamo igraca, on za 30 sekundi dodje sa drugim nickom i istim IPom. Isto tako bilo je nekih bugova oko prebacivanja objekata, nesto sam brisao, nesto sam slagao... sad je skoro sve prebaceno ali treba malo volje i strpljenja da se prebaci na 0.3b.

to za relog je istina ,opet sve normalno radi
al treba resiti taj problem

na 0.3a nisam imao takvih problema ,server je radio savrseno