pomoc oko sifre rutera

Započeo SanelPandzic, Avgust 18, 2018, 23:03:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ukuco sam u search bar ip od rutera neta kako vec i uso sam na stranicu gdje menjam sifru od neta svog i te stvari i bio mi je net spor reko aj da sve reset stisnem i da restartujem ruter kad sam restartovo ruter pisalo mi je staru sifru od rutera da ukucam i ja ukuco i postavio neku novu i dole da ponovnim novu i sad kad god ocu uc na ruter da mijenjam sifre i te stvari moram ukucat korisnicko ime i lozinku ja ukucam svoje ime i sifru ime mi je admin i sifra 1234 bila e sad vise nije posto sam promijenio nije zaboravio sam koja je a kad ocu preko mobitela da se konektujem na moj wifi pise ime zyxel umjesto ime koje sam postavio sedinp!
moze pomoc kako da saznam sifru rutera i ime! molim vas hitno je

Kada restartujes ruter normalno je da ce ti se podesavanja wifi-a vratiti na staro.
Pogledaj ispod rutera, tamo ti verovatno pise koja ti je default sifra.
Takodje pozovi korisnicki servis internet provajdera i objasni im problem.

Sto se tice sifre rutera, pokusaj upisati sledece.
Username: admin
Password: admin
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2018, 23:12:17 POSLE PODNE od Sejnur337_
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

#A.J.

Uzmi ruter i nabi' ga Å¡picom, k'o ja.

Radim u rl to, reci mi model rutera ako nije problem?



Jesi li pokušao da restartuješ ruter.

Negdje na ruteru bi trebala biti rupica ili dugme da resetuje ruter,do držiš par sekundi i onda bi trebalo resetovati sve podatke.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



skroz si ga resetirao na tvornicke postavke, ispod rutera imas naljepnicu gdje ti pise sifra rutera