[Pomoc] Lift

Započeo Frile, Septembar 07, 2010, 11:43:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pooz.
zelio bih da napravim lift kao sto je u bazi pd(vrata i kad na njih kucas /pdup stavi te na krov a kad kucas /pddown ides u parking kola)

To ti je jako jednostavno ;D Ako znas skiptati pomicna vrata znas i ovo isti je princip samo sto pomices "lift" A ako neznas javi pa ce mo napraviti da znas ;D

nisam mislio na takav lift nego na onaj kao sto ima pd baza, to ti je onaj kad dodjes do vrata i ukucas /pdup i stvoris se gore ili ako ukucas /pddown stvorise se u garazu pd.

Citat: Frile poslato Septembar 07, 2010, 18:49:30 POSLE PODNE
nisam mislio na takav lift nego na onaj kao sto ima pd baza, to ti je onaj kad dodjes do vrata i ukucas /pdup i stvoris se gore ili ako ukucas /pddown stvorise se u garazu pd.
samo se stvoris gore ili se dize lift prema gore?

Lik misli na TP.Znaci kad se sa tipokom /pdgore kopira na koordinatu tamo di oce tj. u stanicu a kad ukuca u stanici /pddole da ga porta u garazu.

Citat: [ST]DeFox poslato Septembar 07, 2010, 18:52:26 POSLE PODNE
Citat: Frile poslato Septembar 07, 2010, 18:49:30 POSLE PODNE
nisam mislio na takav lift nego na onaj kao sto ima pd baza, to ti je onaj kad dodjes do vrata i ukucas /pdup i stvoris se gore ili ako ukucas /pddown stvorise se u garazu pd.
samo se stvoris gore ili se dize lift prema gore?

mislim da se stvoris gore

Koristi funkciju SetPlayerPos.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

napravio sam svima tnx, ovo moze LOCK