Real Gaming RolePlay | Poslednja verzija ATH moda

Započeo #Jovanovic., Avgust 26, 2018, 14:22:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ραÏ...ησνι¢ poslato Avgust 28, 2018, 11:34:35 PRE PODNE
Gramaticar sa 18.Godina.....
Nadji zivot jadnice jadni
Druze tvoja gramatika 0 ja pisem sa sjebanog telefona na mote sam i u zurbi pisem a ti nauci povezati databazu a ne da me molis za to isp mod i dialog pokazi rl sliku D***** G.. Tako da malisa oladi po ceo dan visis na bsamp a databazu ne umes povezati nidialog napraviti mogu slike dat nije problem ali imas ti jak autizam zao mi je sto te roditelji nisu odgojili u pravo vreme
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2018, 11:50:47 PRE PODNE od Joey.pwN
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Joey.pwN smiri se malo puno si se uzdigo, i ne mozes ti pisati nis o momcima zato sto te momci mogu uciti skriptati, tako da ono, oladi, momci sad mogu otvoriti RG netreba im Dusan zato sto su oni bili ulozili trud svoj u tu zajednicu i imaju sad pravo kolko i Dusan  :-* :-* :-*

Citat: Falconee poslato Avgust 28, 2018, 13:22:57 POSLE PODNE
Joey.pwN smiri se malo puno si se uzdigo, i ne mozes ti pisati nis o momcima zato sto te momci mogu uciti skriptati, tako da ono, oladi, momci sad mogu otvoriti RG netreba im Dusan zato sto su oni bili ulozili trud svoj u tu zajednicu i imaju sad pravo kolko i Dusan  :-* :-* :-*
okay sistem nema kaze 70% cine mape falcone lanmi te hteo pitati osnovno ti nisi teo haha i banovo ga jer ne znas skriptati pokazo si se pred 10 ljudi tamo a ova dvoiva me ne mogu uciti skriptati jer nema sistema niti nikad nisam video njihovu fs ili nesto a decu poput vas hmm ne znam sta reci mada kad oces moze battle eto nenam vreme al eto u petak izazivam vas 3-icu nekoce gledati kod preko tw eto tolko  ili kako vec pa onda ce vidomo ko se uzdigo a ko se spustio moze i paunovic 4 da bude posto ne zna dialog napraviti  a ovu 2 moze i ti akooces ali ti si sam dokazo da ne znas skriptati haha moze lanmi i ko oces potvrditi eto ocekujem vas u PETAK do tad z
Jer ne mozete me ni vas 4 nauciti necemu kad ne umete sistem odraditi eto cekam samo da prihvatite a eto skripter neki ce gleda preko TW 😎 naravno samo ako smete ili cemo posebno 1 na 1 isti djavo
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2018, 13:32:41 POSLE PODNE od Joey.pwN
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: Falconee poslato Avgust 28, 2018, 13:22:57 POSLE PODNE
Joey.pwN smiri se malo puno si se uzdigo, i ne mozes ti pisati nis o momcima zato sto te momci mogu uciti skriptati, tako da ono, oladi, momci sad mogu otvoriti RG netreba im Dusan zato sto su oni bili ulozili trud svoj u tu zajednicu i imaju sad pravo kolko i Dusan  :-* :-* :-*
Kaze lik koji ime moda ne umije editovat
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))


Citat: Joey.pwN poslato Avgust 28, 2018, 13:27:03 POSLE PODNE
okay sistem nema kaze 70% cine mape falcone lanmi te hteo pitati osnovno ti nisi teo haha i banovo ga jer ne znas skriptati pokazo si se pred 10 ljudi tamo a ova dvoiva me ne mogu uciti skriptati jer nema sistema niti nikad nisam video njihovu fs ili nesto a decu poput vas hmm ne znam sta reci mada kad oces moze battle eto nenam vreme al eto u petak izazivam vas 3-icu nekoce gledati kod preko tw eto tolko  ili kako vec pa onda ce vidomo ko se uzdigo a ko se spustio moze i paunovic 4 da bude posto ne zna dialog napraviti  a ovu 2 moze i ti akooces ali ti si sam dokazo da ne znas skriptati haha moze lanmi i ko oces potvrditi eto ocekujem vas u PETAK do tad z
Jer ne mozete me ni vas 4 nauciti necemu kad ne umete sistem odraditi eto cekam samo da prihvatite a eto skripter neki ce gleda preko TW 😎 naravno samo ako smete ili cemo posebno 1 na 1 isti djavo
Hahaha aj mi reci ja dodjem na tvoju zajednicu i ja tebe ocu da tebe da propitujem oko skriptanja,alo kos si ti da mene propitujes ja sam ovu zajednicu digo najvise ja Luciano i Jovanovic i mene retardi da pitaju nesto,a ti nemas pojma samo ti momci pomazuda radis na modu tako da neseri, natjeraces nas da otvorimo RG nas, najvise smo mi ulozili truda :)