[Work in Progress] Wrath of Souls

Započeo Solid, Jul 02, 2018, 15:47:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Wrath of Souls

Dobar dan svima! Evo nakon dužeg vremena odlučio sam pokrenuti jedan projekat, pa da vam predstavim o čemu se tu radi.
Wrath of Souls je kompleksna srednjovjekovna strategijska igra u kojoj ćete imati priliku igrati sa bilo kojom evropskom državom. Igra će imati hrpu sadržaja i ovo je moj najveći projekat do sada.
Svaka država će imati nekoliko provincija koje ćete moći osvajati, ili će vaše provincije biti osvojene od strane neprijateljskih država. Tokom igre biti ćete primorani paziti na ekonomiju i stabilnost države kojom upravljate.

Evo jedan screenshot iz igre (napomena: igra je u jako ranoj fazi razvoja)


Svaka provincija će imati svoju početnu razvijenost koja će se moći kasnije unaprijediti. Ono Å¡to će krasiti ovu igru će biti napredan AI, pa će tako države same izmeÄ'u sebe voditi ratove, formirati prijateljstva i saveze i joÅ¡ mnoÅ¡tvo toga.

Igra neće biti besplatna, ali neće biti skuplja od 10 eura. Planira se da igra izaÄ'e u jesen 2019 godine, a prvi gameplay video bi mogao izaći u augustu ove godine. TakoÄ'er će se dijeliti keyevi za igru po facebooku, youtubeu, forumu itd.
Kada jednom kupite igru imate 3 godine podrške i sve besplatne dlcove i eskpanzije za igru.

Igru za sada radim sam, ali tokom razvoja ću vjerovatno pronaći gaming zajednicu koja će izdati ovu igru i baviti se marketingom.


Fino izgleda, sretno u daljem razvoju igre.
Edit: Tema pinovana.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Fino izlgeda, gl brate rado cu kupit da vidim sta i kako :) jedva cekam

•  Destination Roleplay
•
•  Forum:destination-rp.com•

Srećno.

Inače baš volim ovakav tip igre :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!





Projekat je stopiran iz razloga Å¡to su fajlovi izgubljeni!
Hvala vam svima  :)