/zatvorirpe Balkan samp

Započeo Tayson Pawno, Jul 08, 2018, 19:17:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


99% funkcija koje pozivas ne postoje u navedenom kodu, time ovo vidim kao potpuno ne valjanu skriptu, i nesto takvo se ne zove filterscripta i ne moze je nitko koristiti
Software Developer

Izvadeno iz Skill areninog moda,ili nekog edita SA moda

E NEKA, nece tebi niko govoriti kako ces ti praviti FS, (iako ovo nije fs) pusti hejtere, @Ino42O hejteru jedan, sve ovde radi, pusti decka. Sve.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Ne znam zasto uopste postavljas ovo, ali ok

no comment...


bilo je lijepo dok je trajalo.



Zanimljivo












Al' u kurcu, nije ni include ni fs..
[/font][/color]
Ohio RP - 50% done 

VA TA FAK

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif




Ovo isto kao da sam ja poceo mapat, stavim stap na Vinewood  i objavim mapu, neko bi mi rekao gdje STA, STA objavljuje tamo vamo itd, i ti isto ne budi toliko takozvano Konjuzdara, il' ukrades cmd il nesto nepotrebno praviÅ¡ i ovo ti nije nista FS, uradi brate, nesta, napraviÅ¡ bunker fs to ti je kao preradis drogu prodajes itd

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: Nodze poslato Jul 13, 2018, 10:42:19 PRE PODNE
Ovo isto kao da sam ja poceo mapat, stavim stap na Vinewood  i objavim mapu, neko bi mi rekao gdje STA, STA objavljuje tamo vamo itd, i ti isto ne budi toliko takozvano Konjuzdara, il' ukrades cmd il nesto nepotrebno praviÅ¡ i ovo ti nije nista FS, uradi brate, nesta, napraviÅ¡ bunker fs to ti je kao preradis drogu prodajes itd
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Zadnja Opomena
LOCK
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]