streamer plugin..

Započeo [ET]Beks, Jun 29, 2018, 20:07:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): eh ljudi imam pomalo neobican problem...Imam bukvalno 2 ista moda..Razlika je samo u TDovima i nekim stvarima..Ali u sustini isti je mod..E sad jedan mod mi radi ok a drugi mod tacnije .amx kad ubacim paremetri kod streamera mi nesto ne valjaju..Zbog cega je to? ovo je samo jedan od warninga a ima ih mnogo..nemam mape ni pickupove kad startujem server na kucnom ...
Dio skripte: [ pawn ]vaš odgovor[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [00:18:06] *** Streamer Plugin: CreateDynamicObject: Expecting 12 parameter(s), but found 11
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike
Poslednja Izmena: Jul 01, 2018, 19:42:50 POSLE PODNE od Bašovski
Posetite E-trail Roleplay...Mod na kojem se radi iz dana u dan...Administracija koja je tu za vas 24/7 !

SAMP IP: 91.134.193.97:7784

Forum: www.et-rp.info


Nadji odgovarajucu verziju streamera.

ubacio sam sa 3-4 moda koja imam ni jedan mu ne valja cak sam i sa neta skinuo ovaj najnoviji ni taj ne valja
Posetite E-trail Roleplay...Mod na kojem se radi iz dana u dan...Administracija koja je tu za vas 24/7 !

SAMP IP: 91.134.193.97:7784

Forum: www.et-rp.info


Reseno moze lock..Hvala
Posetite E-trail Roleplay...Mod na kojem se radi iz dana u dan...Administracija koja je tu za vas 24/7 !

SAMP IP: 91.134.193.97:7784

Forum: www.et-rp.info


Citat: Sploxs poslato Jun 29, 2018, 20:24:02 POSLE PODNE
Nadji odgovarajucu verziju streamera.
Tačnije neka updatea na najnoviju i neka pogleda parametre, vjerovatno koristi neku stariju pošto je dodan novi parametar xd