LOCKAN EVROPA GAMING RAZLOG CITAJTE!

Započeo [LC]Ryder, Septembar 07, 2010, 21:43:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lockat evropa gaming je zato sto sam odlucio jednom i da ispunim zelju sebi da imam raven 0.8b preveden ceo,,,Poslo sam ljudima cenu i ponude sve to pola njih odgovorilo a pola cekam odgovor ko bude najpovoljniji on prevodi xd...ako vas zanima cena je 50 evra mislim da je to solidno,,,


OBavesticu vas kada ce server biti otvoren sa novi modom Ravenom a do tada srecu vam zelim XD  8) 8) ;) ;) :) :)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Mal te 'ebe gramatika :/

btw, koliko znam imaš 11 godina, bolje si kupi lizalice za tih 50 eura a ne da plaćaš nekome da ti prevede mod, koji ćeš koristiti na serveru koji će 99 % propasti

Prosečna plata programera po satu je 7 do 10evra. A koliko znam, raven ima 80k linija koda. 10k prosečan "skripter" može prevesti za 5sati (minimalno), odnosno 40sati mu treba da prevede ceo mod, a recimo da svaki započeti sat bude 2evra, 2evra x 40sati = 80evra.

Izuzetno nizku ponudu si dao, ali ae, srećno, nadam se da će ti uraditi neko to šta tražiš. ;)


Poslednja Izmena: Septembar 07, 2010, 23:07:22 POSLE PODNE od mikec

Mikec.. Za 80eura moze kupiti odlican MOD!!! Ili platiti skriptera da mu uradi od 0!!! Zasto bi dao 80eura samo na prevod  ::)


Citat: Marjan_King poslato Septembar 08, 2010, 00:07:11 PRE PODNE
Mikec.. Za 80eura moze kupiti odlican MOD!!! Ili platiti skriptera da mu uradi od 0!!! Zasto bi dao 80eura samo na prevod  ::)

Zato Å¡to su takve cene u svetu. Ako nisi dobro informisan, tvoj problem. ;)

I da, ti vreme gubiš na isti posao - da li skriptao novo, ili prevodio, nebitno.
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2010, 00:46:47 PRE PODNE od mikec

CITAJ TI DECKO OVO: dobio si ban na 15 dana jer ne znas kulturno otvarati teme i pisati! To ponovi kad ti istekne ban i ban4ever!

Citat: mikec poslato Septembar 08, 2010, 00:46:13 PRE PODNE
Citat: Marjan_King poslato Septembar 08, 2010, 00:07:11 PRE PODNE
Mikec.. Za 80eura moze kupiti odlican MOD!!! Ili platiti skriptera da mu uradi od 0!!! Zasto bi dao 80eura samo na prevod  ::)

Zato Å¡to su takve cene u svetu. Ako nisi dobro informisan, tvoj problem. ;)

I da, ti vreme gubiš na isti posao - da li skriptao novo, ili prevodio, nebitno.

Mnogo bi ljudi odavde prevelo taj mod za 50 eura, Å¡to da ne, nisu to male pare.. :/

Istina, i 50evra je mnogo, ali u odnosu na ostale poslove tog tipa, to je malo.

Dat ces cirka 50 eura za taj prijevod ili sta vec, platit ces vjerojatno i domenu neku, i placat ces server, bacas novce u bunar kojih bas nema u zadnje vrijeme, umjesto da uzmes tu lovu, napis se ko stoka sa frendovima vani, ti pare trosis na server sa kojim nemas nikakve zarade, razmisli jos malo ;)

Daj Extremu 50 eura i on ce ti napravit sta os.. :)