[pomoc]oko pawna

Započeo ~Pr0Killer~, Avgust 31, 2010, 22:15:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ja kada sam krenuo da skriptam ,znaci usao sam u Pawno otisao NEW i sacuvao namestio sam sve u server.cfg i odem da pokrenem server i ono nece jer zna neko u cemu je problem i ako zna neka mi obajsni ??? HVALA UNAPRED

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: ~Pr0Killer~ poslato Avgust 31, 2010, 22:15:29 POSLE PODNE
ja kada sam krenuo da skriptam ,znaci usao sam u Pawno otisao NEW i sacuvao namestio sam sve u server.cfg i odem da pokrenem server i ono nece jer zna neko u cemu je problem i ako zna neka mi obajsni ??? HVALA UNAPRED


ja mislim da si sigurno nesto krivo uradio....nemam vise sta za reci...

pa kako ces pokrenut server, kad nemas ama bas nista u skripti. samo callbackove. nista vise. nemas niti dialog login/register. ama bas nist. zato ti nece raditi.

ako vec pocinjes skriptati, prvo nauci neke osnove skriptanja, upoznaj pawn jezik, i tek onda pocni s editiranjem nekog gamemoda. a kasnije ces moci i krenuti svoj vlasiti.

nisam ja mislio nesto veliko da radim nego sam nasao dobre TuTove i mislimd a cu uspeti
znaci ako ja npr. samo dodam neka kola server ce moci da radi? :D

Zlatan_Ibrahimovic

moras sve imati kakva auta,mora ti mod biti cita,ovo me je svega nekako udarilo u glavu [punch his head]   >:(

~Pr0Killer~ molim te se ostavi skriptanja. pitanja su ti malo jadna. odmah mi mrak pao na oci i glava me zaboljela cim sam vidio tvoje postove.

Zlatan_Ibrahimovic

ma tako je svaki pocetnik i ja sam bio takav [noob] kad moram reci,bio sam pre[ G L U P]
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2010, 22:27:27 POSLE PODNE od Zlatan_Ibrahimovic

ma od vas nema nikakve pomoci -.-
ovaj odma sere "ostavi se skriptanja"

Citat: Zlatan.aka.Luis_Mendoza poslato Avgust 31, 2010, 22:27:02 POSLE PODNE
ma tako je svaki pocetnik i ja sam bio takav [noob] kad moram reci,bio sam pre[ G L U P]

da ali sigurno nisi bio toliko [GLUP] da pitas da ako stavis vozilu u skriptu, hoce ti server radit. xD

pa jbt ja sam lepo pitao a ti odma seres tu ! -.-

 ??? ??? Ajd molim te nemoj se brukat. xD