SATDM-San Andreas Team DeathMatch

Započeo mOnEyPiMp, April 02, 2018, 01:59:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime GameModa:SATDM-San Andreas Team DeathMatch


Vrsta GameModa:TDM


Jedinstvenost GameModa:Ratovi izmedju timova,mozete imati 1 kucu i 8 vozila!


Jezik GameModa:Engleski


Sistemi GameModa:Kupovina:Kuca,Biznis,Vozila,Pljacka banke...


Izvorni GameMod:Nema


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi:Ima sve u modu!


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi:ima sve u modu!


Druge stvari:.pwn file necu dati iz razloga jer je ovo jedna jaca skripta medju TDM modovima,slobodno moze lock ali .pwn necete dobiti!


Server na kojem je GameMode bio korišten:Nijedan


Slike: https://imgur.com/a/gNVaG


Video:Ma koji ce ti k... kad imas slike :D


Napravio Gamemode::mOnEyPiMp(Ja)


Editovao Gamemode:Niko,i niko ni nece!


Credits:--Cam
--CodeMaster
--Yom
--Yagu
--tAxI
--Leopard
--Jax
--Darkimmortal
--Splitx
--Thomas_Conroy
--BeckyBoiz
--BMUK
--Kovalski
--Incognito
--TheKingWillem
--MadeMan
--Tedy77
--Rob
--Y-Less
--BlackMamba


Download Link: http://www.mediafire.com/file/o9mn2y2851gxcmv/Project+SATDM.rar


Scan Link: https://www.virustotal.com/#/file/22eb2229164d9296b99b454635613bef992ea8f861746487d8e4e6f842c1e351/detection


Imam cast da prvi ocjenim, po meni 9/10 mogo si malo vise TextDrawove bolje uraditi i dodati vise slika.


Solidno
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Citat: Uk1sha poslato April 02, 2018, 08:30:31 PRE PODNE
Svaka cast brate ODLICAN posao 100/10
Hvl brate <3
Poslednja Izmena: April 02, 2018, 14:22:21 POSLE PODNE od mOnEyPiMp

Citat: Vujra poslato April 02, 2018, 08:27:32 PRE PODNE
Imam cast da prvi ocjenim, po meni 9/10 mogo si malo vise TextDrawove bolje uraditi i dodati vise slika.
A vidi brate,neke textdrawove sam se trudio da uradim da izlgedaju lepo,ali recimo,ubacio sam Textdraw ono "San Andreas Team DeathMatch,by:mOnEyPiMp" pa nece da ucita td-ove uopste,ne znam zasto...
.pwn file nisam dao jer cu verovatno ovaj mod prodati ili ga ja koristiti,jer je ovo jedna od mojih boljih skripta...
Server sam radio ceo na Engleskom jer sam razmisljao da predjem sa 0.3.7 na 0.3c..
Veliki pozz za tebe care <3

Kako laže lik, ti ovo radio nisi. Zasto postavi stvarni credits. A znamo ciji je ovo mod  :)


Objavljeno lock.


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.


Citat: Vantage poslato April 02, 2018, 14:25:29 POSLE PODNE
Kako laže lik, ti ovo radio nisi. Zasto postavi stvarni credits. A znamo ciji je ovo mod  :)
Link da nije moje ?



Citat: mOnEyPiMp poslato April 02, 2018, 14:22:32 POSLE PODNE
A vidi brate,neke textdrawove sam se trudio da uradim da izlgedaju lepo,ali recimo,ubacio sam Textdraw ono "San Andreas Team DeathMatch,by:mOnEyPiMp" pa nece da ucita td-ove uopste,ne znam zasto...
.pwn file nisam dao jer cu verovatno ovaj mod prodati ili ga ja koristiti,jer je ovo jedna od mojih boljih skripta...
Server sam radio ceo na Engleskom jer sam razmisljao da predjem sa 0.3.7 na 0.3c..
Veliki pozz za tebe care <3
Buraz kontam ja sve ja sad mogu da tvoju skriptu lagano otvorim ako imas FB,Skype ili neku slicnu mrezu napisi mi da ti objasnim :D <3 P.S. Mod kida stariiiii.