Ozanaaaaa se vratilaaaa jeeeej :D

Započeo <=[♫]M-Gun[♫]=>, Avgust 28, 2010, 11:45:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.





RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Bjezi s time krv ti,nemogu je nit vidit nit cut  >:(

Ona je maloumno glupo djete da kazem tako..prejednan al koliko sam skuzio to onda radi za ozibljno pa bas zato,jer ovo nebi nitko napravio ozibljno jer je ovo inace za djecu iz vrtica  :D

A ti dinko ako si smod si valjda morao upozorit jer lijepo pise da se ne pisu naslovi Ozanaaaaa se vratilaaaa jeeeej :D  nego Ozana se vratila jeej ili tako nesto slicno
Soprano nije trebao vama nekima dati smod bez uvrede

Correlli

Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Avgust 28, 2010, 13:24:29 POSLE PODNE
Soprano nije trebao vama nekima dati smod bez uvrede

Nije Soprano dao Dinki Super Moderator rank, nego ja. I zadovoljan sam kako obavlja svoju dužnost, bolje nego što bi većina na ovom forumu.

Citat: Don Correlli poslato Avgust 28, 2010, 13:30:54 POSLE PODNE
Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Avgust 28, 2010, 13:24:29 POSLE PODNE
Soprano nije trebao vama nekima dati smod bez uvrede

Nije Soprano dao Dinki Super Moderator rank, nego ja. I zadovoljan sam kako obavlja svoju dužnost, bolje nego što bi većina na ovom forumu.

Kako ti znas kako bi mi neki vodili kad nas nisi nikad niti vidio?
I ja nisam rekao da on nezna voditi..nego neka vise obavlja svoju duznost ako moze...ja ne zelim nikoga napadati sada tu  ::)

Correlli

Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Avgust 28, 2010, 13:33:36 POSLE PODNE
Kako ti znas kako bi mi neki vodili kad nas nisi nikad niti vidio?
I ja nisam rekao da on nezna voditi..nego neka vise obavlja svoju duznost ako moze...ja ne zelim nikoga napadati sada tu  ::)

Znam jer pratim kako korisnici pišu po forumu i kako se ponašaju - na osnovu toga i biram Super Moderatore. Popusti, jer ovo nema nikakvog smisla, napao si ga bez razloga.

Nije ovo vrijeme za razgovorima o SMODU znamo svi da sam ja bio najbolji smod xD (sala) ... a jizzy nik ti nije kriv sto nisi zasluzio SMODA ;)

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Avgust 28, 2010, 13:39:23 POSLE PODNE
Nije ovo vrijeme za razgovorima o SMODU znamo svi da sam ja bio najbolji smod xD (sala) ... a jizzy nik ti nije kriv sto nisi zasluzio SMODA ;)

Omg vi mene sad napadate,jesam li ja sto rekao u vezi toga sto ja nisam dobio smod?meni je svejedno,a ja correli nisam nikoga htio napasti i ja se ispricavam ako sam napao nekoga jer ja sam htio upozoriti dinkota jer je naslov teme neispravan


Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Avgust 28, 2010, 13:24:29 POSLE PODNE
Ona je maloumno [cenzura]o djete da kazem tako..prejednan al koliko sam skuzio to onda radi za ozibljno pa bas zato,jer ovo nebi nitko napravio ozibljno jer je ovo inace za djecu iz vrtica  :D

A ti dinko ako si smod si valjda morao upozorit jer lijepo pise da se ne pisu naslovi Ozanaaaaa se vratilaaaa jeeeej :D  nego Ozana se vratila jeej ili tako nesto slicno
Soprano nije trebao vama nekima dati smod bez uvrede

Samo da se osvrnem na ovaj "promisljen" napad pa da zavrsimo ovdje s offtopicom.
Da Smod sam i uvjeren sam da znam pravila bolje od iti jednog clana ovog foruma,sada lijepo procitaj Glavna pravila Balkan SA:MP zajednice koja se odnose na cijeli forum neovisno od podforuma sto znaci da vaze za svaki podforum i reci mi jel pise nesto u vezi ovakvih naslova? - Ne,nepise.Zatim procitaj pravila ovog podforuma OVDJE i reci mi jel pise negdje pravilo u vezi ovakvog naslova? - Ne,nepise.

Prije nego nekome nesto prigovoris 2 puta provjeri jesili u pravu i imas li uopce razloga nekome prigovorit.Ubuduce zalbe na mene saljite direktno Administratoru foruma a ne ovako po temama pokretat offtopic.

Soprano meni nije trebao dat Smoda? - Prvo nije mi ga dao Soprano a drugo ti si prvi biser,u evo skoro godinu dana, koji se javno zali na mene i to bez razloga sto meni govori da ja svoju duznost obavljam dobro s obzirom na to da dosada meni osobno nitko nije pozalio na moj rad.