[WG] World Gaming | Since 2013 | - Opis Moda

Započeo Danny<3, Februar 18, 2018, 02:14:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





Pozdrav korisnici foruma, predstavljam vam World Gaming, stari server na novoj samp sceni! U mod je ulozeno dosta truda, da ne govorim da je izvorni mod promjenjen za oko 80%, skoro da mozemo reci da je unikatan, uz to, dodana je kisa novih mapa, sistema itd. Predstavit cemo vam samo generalne stvari u svezi s modom, kao npr. mape, a da se uvjerite u ostatak, posjetite nas na openu u nedjelju 15.2 u 20h! Takoder forum je vec otvoren, www.wg-samp.info, tema na forumu je uredjena najbolje sto smo mogli, takoder u forum je ulozeno sati i sati truda, nadamo se da cete se odvaziti i posjetiti forum te se registrirati na njemu :) ! Opis foruma mozda u rubrici Informacija u svezi samp servera, a sada da pocnemo sa prezentacijom vec ranije spomenutog moda, ali prije toga neke informacije servera.



IP Servera: samp.wg-samp.info:7779
IP TS3: 89.163.240.204:9991




Slike servera



Uvod - Reg/Log





Spawn







Opstina






Policija








Banka & Parking kod Banke







Vinewood znak







Tuning garaza






Burg







Ostalo






Ovo je stvarno minimum onoga sto mi vama imamo za pokazati na openu u nedelju, kao npr. UNIKATNE MAPE MAFIJA I BANDI
;)! Svakako posjetite, vjerujete nam na rijec, necete pozaliti!


Kida mod 10/10 #podrska
Respect to Muma187, Sivir, Ino420, Tosic, Shomy Script, σgí, [CG]Johnny, [WG]Danny
Alfa Gaming Community Owner & Skripter
Alfa Gaming mod edit:100%

Prvo s0beit pa onda obaranje, ;)
Uzivajte!
Vas bacaj.ga
MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)

Citat: Nobody poslato Februar 18, 2018, 09:16:40 PRE PODNE
Prvo s0beit pa onda obaranje, ;)
Uzivajte!
Vas bacaj.ga

Slobodno, razvili smo anticheat za takve kao i vi, anti-flooder takoder


===============> BALKAN SCHOOL ROLEPLAY <===========
BalkanSchool Forum : http://balkan-school.com/forum/
NAGRADNA IGRA - 50 DONATORSKIH POENA !

- - - - - - - - - - ->>Otvorite novu temu,ucestvujte u nagradnim igrama, i razgovarajte sa clanovima<<- - - - - - - -
- - - - - - - - - - ->>Balkan School RolePlay na nasem forumu<<- - - - - - - - - -- - - - - - - - - -- - - - - - - - - -- - - - - - - - 
http://balkan-school.com/slike/image/UZCPc

IP TS3:  ts3 . balkan-school . com : 9994   (spojite tacke kada upisujete ip adresu)
IP SAMP:  samp . balkan-school . com : 7778  (spojite tacke kada upisujete ip adresu)
BalkanSchool <3


Za toliko godina ste mogli napraviti nesto sto niko drugi nema, mape ocajne. Sretno


bilo je lijepo dok je trajalo.




Razlog zakljucavanja teme: Ima vec otvorena jedna tema nema potrebe da budu dve.